Лабораторні Дослідження
COVID-19 Діагностика

Медичний Центр у Славуті, Хмельницька область

Підготовка пацієнта до аналізів:

У кожному окремому випадку висуваються вимоги до підготовки, щоб здати аналізи. Наприклад, перед здаванням COVID-19 ПЛР тесту (при заборі матеріалу з носоглотки) не можна пити воду, каву або інші рідини, полоскати рот, чистити зуби, промивати ніс та палити.
Уточнити всі нюанси, у тому числі вартість послуг, можна у менеджерів медичного центру, вони із задоволенням розкажуть усі нюанси та узгодять найбільш зручний для Вас час. Перевагою звернення до нашого центру є те, що все побудовано максимально комфортно для клієнтів. Після того як результати будуть готові, Ви отримаєте повідомлення в месенджер Viber. А паперовий документ із результатами Ви зможете забрати у лабораторії у зручний час. Для пацієнтів VivaClinic всі результати досліджень також передаються безпосередньо вашому лікарю. Це набагато зручніше, ніж здати аналізи у Хмельницькому.

ПП “Діагност-Лаб” у місті Славута забезпечує повний спектр лабораторних досліджень на сучасному німецькому і французькому обладнанні та пропонує забір матеріалів для:

  • тести на COVID-19;
  • загальноклінічні дослідження крові, сечі, калу;
  • коагулограма;
  • біохімічні дослідження крові;
  • спеціальні нарко/токсилогічні дослідження крові;
  • гематологічні дослідження крові;
  • цитологічні дослідження;
  • ендокринологія та гормональні дослідження;
  • інфекційні дослідження;серологічних досліджень;
  • дослідження онкомаркерів;
  • імунологічні дослідження;
  • алергологічні дослідження;
  • мікробіологічні та бактеріологічні дослідження;
  • паразитологічні дослідження;
  • маркери аутоімунних хвороб.


Ви отримаєте сповіщення про результати аналізів на ваш телефон в Viber. Паперовий документ з результатами чекатиме на вас в лабораторії. Для пацієнтів Viva Clinic ваші результати також передаються безпосередньо вашому лікарю.

Телефон для замовлення аналізів: 
☎️ +38 (097) 534 8455
Адреса: м. Славута, вул. Соборності 32, 4й поверх

Повна діагностика коронавірусної хвороби (COVID-19)

ПП “Діагност-Лаб” має міністерську атестацію МОЗ України (Свідоцтво №043/19 чинне до 25 липня 2022 року) та проводить повну діагностику на COVID-19:

Здати аналізи: ПЦР тест (ПЛР тест) на COVID-19 – діє на молекулярному рівні і націлений на пошук копій вірусу, точність діагностики майже 100%, не потребує забору крові – проба мазок з ротоносоглотки (результат вже наступного дня). Вартість – 1050 грн.

Визначення антигену COVID-19 – експрес тест, результат через 15 хвилин. Висока чутливість, достовірність та специфічність дослідження, не потребує забору крові. Вартість – 420 грн.

Визначення антитіл до COVID-19 шляхом забору крові:
IgM – позитивний на 4-5 добу під час хвороби; Вартість – 200 грн.
IgA – позитивний на 7-8 добу під час хвороби; Вартість – 200 грн.
IgG – доцільно визначати з 14-го дня, після підтвердження діагнозу COVID-19. Дає змогу дізнатися рівень вашого імунного захисту після хвороби чи вакцинації (лише IgG тест до S-білка COVID-19 дає змогу це оцінити). Вартість – 200 грн.

COVID-19
ПЦР тест (ПЛР тест) на COVID-19
1050 грн.
Тест на Антиген COVID-19
420 грн.
Тест на Антитіла IgM до COVID-19
200 грн.
Тест на Антитіла IgA до COVID-19
200 грн.
Тест на Антитіла IgG до S-білка COVID-19 (тест на імунітет до COVID-19)
200 грн.
При заборі матеріалу з ротоглотки (бактеріологічне, мікроскопічне і ПЦР-дослідження) безпосередньо перед забором (рекомендовано за 4 години) не можна пити, полоскати рот, горло, чистити зуби, курити, промивати носа.

Для виключення факторів, які впливають на результати дослідження, при підготовці до здачі загального аналізу крові, біохімічних аналізів, дослідження згортання крові, гормонів, онкомаркерів, серологічних досліджень на сифіліс, гепатити потрібно дотримуватися наступних правил:
– Кров рекомендується здавати вранці натщесерце після нічного 12-ти годинного голодування (допустимо вживання води);
– Напередодні дослідження необхідно утриматися від фізичного навантаження, прийому алкоголю і ліків (по можливості), вживання жирної їжі;
– Рекомендуємо лягти спати в звичайний час і піднятися не пізніше ніж за 1:00 до взяття крові;
– Вранці після підйому утриматися від куріння; Якщо існують труднощі зі скасуванням ліків, повідомте про це лікаря або реєстратора в лабораторії;
– Кров слід здавати до проведення рентгенологічного, ендоскопічного, ректального дослідження, фізіотерапевтичних процедур;
– Безпосередньо перед взяттям крові виключити фізичні навантаження (біг, підйом по сходах), емоційне збудження, відпочити 10-15 хвилин.
– Кров для дослідження гормонів краще здавати в ранкові години, так як протягом дня відбуваються коливання показників деяких гормонів в крові.
– Пролактин рекомендується здавати в перші 2 години після пробудження, виключити фізичні навантаження.
– Дітей до 5 років, перед здачею крові, можна поїти кип’яченою водою (порціями до 150–200 мл., протягом 30 хвилин).
– Для грудних дітей — перед здачею крові витримати максимально можливу паузу між годуваннями.

Загальний аналіз сечі
Напередодні здачі аналізу сечі необхідно утриматися від фізичного навантаження, прийому алкоголю, лягти спати в звичайний час. Для загального аналізу сечі збирають першу ранкову порцію сечі в сухий стерильний одноразовий контейнер для сечі. Контейнер щільно закрити кришкою і доставити в лабораторію протягом 90 хвилин з моменту сечовипускання.

Аналіз сечі на цукор
Необхідно зібрати добову сечу. Пацієнт збирає все порції сечі, виділені за 24 години. Вранці пацієнт першу порцію сечі виливає в унітаз. Далі, протягом доби збирає всю виділену сечу в ємність об’ємом 3 літри. Протягом всього часу збору сечі вона зберігатися в холодильнику. Після збору всієї сечі необхідно її ретельно перемішати і вилити в окремий чистий пластиковий контейнер приблизно 100мл сечі, цей контейнер промаркувати (ПІБ пацієнта і добовий обсяг сечі) і доставити в лабораторію.

Перед взяттям калу для загальноклінічного дослідження необхідно не приймати медикаменти, які впливають на зовнішній вигляд калових мас і підсилюють перистальтику кишечника. Це всі проносні засоби, препарати заліза, вісмуту, барію, засоби, що вводяться в ректальних свічках. Не рекомендується збирати кал у жінок під час менструації. Не можна досліджувати кал після клізми. Для паразитологічних досліджень калу спеціальної підготовки не потрібно.

Пацієнт після дефекації бере з різних місць калових мас ложечкою шматочки калу і переносить їх в пластиковий контейнер з кришкою. Контейнер маркується (ПІБ пацієнта) і доставляється в лабораторію для загальноклінічного дослідження калу (копрограма) або дослідження калу на яйця глистів та найпростіших протягом 2 годин після збору. Недопускається приносити кал на дослідження в картонних коробках.

Зішкріб проводять вранці, до дефекації (у жінок також до сечовипускання). Паличкою з ватним тампоном на кінці, змоченою кип’яченою водою кімнатної температури, проводять обережне витирання поверхні складок навколо ануса і в нижніх відділах прямої кишки. Отриманий матеріал поміщають в пластмасовий контейнер, щільно закривають кришкою і доставляють в лабораторію.

За три доби до проведення дослідження виключити прийом алкоголю, статеве життя;
За три доби утриматися від місцевого використання антисептика, антибактеріальних (протигрибкових) препаратів (для жінок вагінального введення свічок, таблеток, мазей, тампонів, для чоловіків – інстиляції уретри);
Безпосередньо перед забором матеріалу утримайтеся від сечовипускання протягом 2-3 годин;
Протягом двох тижнів НЕ приймати антибактеріальні препарати;
Перед забором матеріалу для мікроскопії урогенітального мазка бажано не проводити туалет зовнішніх статевих органів у день здачі аналізу.

Сперму для аналізу рекомендується здавати після 3-5 денного утримання від статевих відносин. У ці дні не рекомендується приймати лікарські препарати, алкоголь, курити, а також проводити масаж простати. Протягом тижня виключити теплові процедури такі як баня, солярій.

Аналізи є методом клінічного дослідження, який є невід’ємною частиною сучасної медицини. Вони дають інформацію лікаря і дозволяють йому точніше поставити діагноз, оцінити стан організму в цілому та окремих його органів та систем, визначити стадію захворювання (за його наявності), оцінити ефективність призначеної терапії. Крім того, клінічна лабораторна діагностика є базою для вибору адекватної терапії, зокрема для вибору відповідних лікарських препаратів. Ні для кого не секрет, що сьогодні на ринку представлений величезний асортимент медикаментів, і тільки медична лабораторія дозволяє вибрати препарат, який допоможе впоратися з проблемою в кожному окремому випадку, а також здати аналізи, які потрібно. Це дозволить досягти хорошого результату без шкоди здоров’ю у вигляді побічних ефектів.
Для проведення дослідження стану тканин та органів застосовуються різні методи діагностики. До них належать:

  • гематологічні дослідження крові;
  • цитологічні дослідження мокротиння, слини, спинно-мозкової рідини тощо;
  • біохімічні дослідження крові;
  • мікробіологічні дослідження для діагностики інфекційних захворювань;
  • паразитологічні дослідження;
  • дослідження онкомаркерів;
  • маркери аутоімунних хвороб та багато іншого.

Тепер, щоб здати аналізи, Вам не доведеться шукати таку установу, як лабораторія у Хмельницькому. Їх можна здати у Славуті у нашому центрі VivaClinic.

Напишіть нам,

і адміністратори Діагност Лаб зв'яжуться з вами!