Клініка: +38 068 440 83 63

Косметологія: +38 068 539 50 24

Лабораторія: +38 098 427 54 67

Оториноларинголог (ЛОР)

Viva Clinic – Медичний Центр у Славуті, Хмельницька область

Оториноларинголог (ЛОР)

Отоларинголог – спеціаліст, компетенція якого включає виявлення причин появи захворювань носа, вуха або горла, визначення найбільш дієвих методів їх лікування та профілактики. Відвідати такого лікаря, як лікар лор варто, якщо Ви відзначаєте у себе:

  • порушення слуху;
  • шум у голові;
  • білуватий наліт на мигдаликах;
  • постійні кровотечі з носа, які не пов’язані з проблемами з тиском;
  • постійне хропіння;
  • постійну закладеність носа.

Своєчасна діагностика дозволить не допустити переходу захворювання на хронічну форму й зняти його симптоматику. Для того, щоб отримати консультацію від спеціаліста, а також при необхідності отримати лікування багатьох захворювань, у тому числі ангіни, отиту, хронічного нежитю, гаймориту, фарингіту, аденоїдів та інших, варто записатися на прийом до медичного центру Viva Clinic.

Дитячий ЛОР – найпопулярніший дитячий вузький фахівець. Отоларинголог, дитячий ЛОР, лікар “вухо-горло-ніс” – цього фахівця називають по-різному. За статистикою, на дитячого ЛОР-лікаря припадає не менше половини звернень в педіатричні клініки.

Viva Clinic надає найповніший спектр послуг для точної діагностики та ефективного лікування захворювань ЛОР-органів цілодобово для дорослих та дітей.

На прийомі у лікаря-оториноларинголога у VivaClinic ви зможете проконсультуватися по таких захворювань, як: отит, синусит, тонзиліт, поліпи та інші новоутворення на слизовій оболонці.

Інноваційне ендоскопічне обладнання, що дозволяє провести детальний огляд ЛОР-органів, а також ультразвукове, рентгенівське, лабораторні дослідження, комп’ютерна томографія дають можливість встановити точну причину захворювання. Фахівці Viva Clinic швидко знімуть неприємні симптоми і підберуть комплексну терапію для пацієнтів з ЛОР-захворюваннями, в тому числі в хронічній формі.

Для пацієнтів, що обслуговуються у сімейних лікарів Viva Clinic, дослідження які гарантовані державою в рамках сімейної медицини надаються безкоштовно!

Телефони для консультації та запису на прийом:
☎️ +38 (096) 979 79 49
☎️ +38 (068) 440 83 63

Про прийом у лікаря-оториноларинголога

Носова кровотеча
Біль у вусі, будь-які виділення з вуха (кров, гній, прозора рідина)
Різке зниження / втрата слуху
Нежить, тривалістю більше двох тижнів, без ефекту від лікування
Різкий біль в горлі з утрудненням відкриття рота
Підозра на присутність чужорідного тіла в глотці / гортані / вусі / носі
Осиплість голосу без видимої причини
При розвитку симптомів гострого респіраторного захворювання досить звернутися до лікаря терапевта.

Аденоїди або аденоїдні розростання або аденоїдні вегетації – найпоширеніша ЛОР-патологія у дітей в усьому світі. Для захворювання характерне утруднення носового дихання, хронічні нежиті і кашель (виникає через подразнення слизової оболонки гортані стікає з носоглотки слизом). Діти хропуть ночами, що заважає повноцінному сну і відпочинку. В результаті знижується успішність у школі, з’являються хронічна втома і капризи.

Аденоидит є запалення аденоїдних розростань. Виявляється великими густими виділеннями і вираженою закладеністю носа. Як правило, виникає на тлі ГРВІ.

Гайморит. Являє собою запалення гайморових, тобто верхньощелепних пазух. Може бути одно- і двостороннім, катаральним і гнійним. Як правило, починається з нежиті, поступово наростають симптоми розпирання в області очних ямок і надбрівних дуг, особливо при нахилі голови. Характерно підвищення температури тіла і значне погіршення самопочуття.

Риніт, тобто нежить, – це запалення слизової оболонки порожнини носа. Існує безліч різновидів цього захворювання: вірусний, бактеріальний, алергічний, вазомоторний, медикаментозний і т. Д. Найчастіше є не самостійним захворюванням, а симптомом, наприклад ГРВІ.

Отит є запалення зовнішнього чи середнього вуха, що виявляється стріляє болем, підвищенням температури тіла і погіршенням загального самопочуття.

Євстахіїт є гострий або хронічний запальний процес в евстахиевой або слуховий трубі. Захворювання супроводжується тимчасовим зниженням слуху.

Ларингіт є запалення гортані, що виникає найчастіше на тлі вірусних інфекцій. Захворювання небезпечне грізним ускладненням – стенозом, тобто звуженням гортані аж до задухи.

Туговухість є зниження слуху, яке тягне за собою порушення мови і сприйняття звуків навколо. Виділяють кілька ступенів захворювання – від легкого зниження аж до повної глухоти.

Ангіна являє собою гостре запалення піднебінних мигдалин. Може бути катаральної, фолікулярної і лакунарній. Протікає з вираженим погіршенням самопочуття, різким підвищенням температури тіла і інтенсивним болем в горлі.

Щоб отоларинголог міг зібрати анамнез й провести всі маніпуляції, необхідні для точної діагностики слід:

  • підготувати список лікарських засобів, які приймалися пацієнтів протягом останніх кількох місяців (незалежно від проблем зі здоров’ям);

  • утриматися від прочищення носа (навіть якщо у Вас нежить), а також використання крапель для носа;

  • утриматися від вживання їжі, при огляді горла або промацування мигдалин може виникнути блювотний рефлекс.

Також на початку зустрічі з фахівцем його треба попередити про алергічні реакції на різні види препаратів. Так як, наприклад, при огляді лікар може застосовувати знеболювальні засоби, інші лікарські препарати.

В даний час у ЛОР-лікаря є безліч способів проведення якісного та точного прийому, завдяки наявності наступних досліджень:
Комп’ютерна томографія (КТ) – рентгенологічне дослідження, що дозволяє отримати пошарове зображення органів
Магнітно-резонансне дослідження – може проводитися з контрастом і без нього, забезпечує візуалізацію органів і тканин
УЗД – простий, безпечний і інформативний метод дослідження
Ендоскопія забезпечує найточніші дослідження, які виконуються за допомогою ендоскопа – невеликий трубочки, що вводиться через природні отвори або невеликі проколи. Дозволяє розглянути органи носоглотки зсередини і при необхідності захопити шматочок тканини для гістологічного дослідження
Аудіометрія для оцінки якості слуху

Він відповідає за лікування проблем, які пов’язані з вухом, горлом і носом у дітей. Якщо у дитини часто закладений ніс, періодично бувають отити, болять вуха, знижений слух, малюк дихає ротом, хропе ночами, хворіє на ГРВІ більше 8-10 разів на рік, бувають ангіни, то його треба показати хорошому дитячому ЛОРу. Особливо потрібно звернути увагу на те, чи бувають у дитини зупинки дихання уві сні (апное), це ознака збільшених аденоїдів і досить небезпечний симптом – потрібно записатися до фахівця обов’язково.
 

Прийом отоларинголога у Viva Clinic – найкраще рішення, якщо Ви зіткнулися з проблемами зі здоров’ям із такими органами, як вухо, горло, ніс. Медичний центр може похвалитися не лише фахівцями високого рівня, широким спектром послуг для точної діагностики та призначення ефективного лікування, а й інноваційним обладнанням для детального огляду ЛОР-органів. Йдеться про ендоскопічне, ультразвукове та інше обладнання.

Послуги ЛОР лікаря можуть отримати мешканці Рівненської, Хмельницької області та, зокрема, міст Хмельницького чи Славути.

Наші лікарі зроблять все, щоб Ви швидше позбулися симптоматики захворювань й якість Вашого життя помітно покращилась. З питань запису до такого лікаря, як отоларинголог, звертайтесь до менеджерів Viva Clinic. Вони із задоволенням узгодять зручний час для візиту й при необхідності дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Напишіть нам,

і наші адміністратори зв'яжуться з вами!