Клініка: +38 068 440 83 63

Косметологія: +38 068 539 50 24

Лабораторія: +38 098 427 54 67

Гастроентеролог,
ендоскопія та колоноскопія

Viva Clinic – Медичний Центр у Славуті, Хмельницька область

Гастроентеролог, Ендоскопія та Колоноскопія

Гастроентеролог Viva Clinic

Гастроентерологи Viva Clinic, лікарі з великим досвідом роботи, впроваджують в свою практику передові методики і технології з доведеною ефективністю.

Лікар-гастроентеролог займається діагностикою та лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту (ШКТ), жовчного міхура, печінки, підшлункової залози. Хвороби можуть протікати в хронічній або гострій формі, викликати гострий біль і вимагати хірургічного втручання.

Для пацієнтів, що обслуговуються у сімейних лікарів Viva Clinic, дослідження які гарантовані державою в рамках сімейної медицини надаються безкоштовно!

Телефони для консультації та запису на прийом:
☎️ +38 (096) 979 79 49
☎️ +38 (068) 440 83 63

Про прийом у лікаря гастроентеролога

Лікар гастроентеролог – фахівець, який займається діагностикою та лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту (ЖКТ), жовчного міхура, печінки, підшлункової залози. До захворювань, які можуть бути діагностовані в ході проведення досліджень, належать: гастрит, коліт, хвороба Крона, гепатит, панкреатит, геморой, сфінктерит, холецистит та інші. Дії спеціаліста центру гастроентерології полягають у встановленні точного діагнозу шляхом огляду та проведення медичних обстежень, а також призначення індивідуального лікування. Схема лікування залежить від природи захворювання та тяжкості його перебігу. Лікування може здійснюватися фототерапією, коригуванням життя, медикаментозним шляхом, і навіть оперативним втручанням.

Чудове оснащення клініки дозволяє проводити високоінформативними діагностику захворювань шлунково-кишкового тракту. Пацієнтам доступні всі види УЗД досліджень, включаючи дослідження печінки з визначенням діаметра жовчних проток і діаметра судин, езофагоскопія (огляд стравоходу ендоскопом), гастроскопія (огляд стравоходу і шлунка ендоскопом).

Пацієнти при бажанні можуть пройти обстеження під наркозом – це стосується гастроскопії і колоноскопії. Гастроентерологи рекомендують його при підвищеному блювотному рефлексі, а також якщо пацієнт не може зважитися на обстеження. У Віва Клінік діагностика шлунково-кишкових захворювань також проводиться методом капсульної відеоскопії ШКТ. Метод безпечний і безболісний: пацієнт ковтає капсулу з вбудованою камерою, яка проходить через весь шлунково-кишковий тракт, здійснюючи запис всіх зон, включаючи «сліпі» (області тонкого кишечника і ін.). Гастроентеролог має можливість в деталях розглянути знімки.

Первинний прийом гастроентеролога
На первинному прийомі лікар збирає скарги і анамнез, запитує про режим дня і харчування, спосіб життя, характер і умови роботи. Добре, якщо пацієнт веде щоденник харчування – це безцінна інформація для лікаря, на основі якої можна виявити фактори, що негативно впливають на стан шлунково-кишкового тракту, в тому числі харчову алергію.
Після бесіди лікар-гастроентеролог проводить огляд шкірних покривів, пальпацію черевної області, оглядає мову і порожнину рота. Отримавши уявлення про стан пацієнта, доктор обговорює план необхідного обстеження. Методи діагностики, які застосовуються в Viva Clinic, дають можливість виявляти хворобу на ранній стадії і своєчасно надати необхідну допомогу, в тому числі призначити хірургічні методи лікування захворювання.

Повторний прийом гастроентеролога
Пройти платно повторну консультацію гастроентеролога необхідно після обстеження. Лікар оцінить отримані діагностичні дані, уточнить діагноз, дасть рекомендації, обговорить тактику лікування. Гастроентеролог розповість, чим небезпечне захворювання, з якою періодичністю потрібно здавати аналізи для оцінки динаміки захворювання. В рамках платної консультації гастроентеролог призначить дієту, дасть рекомендації по корекції способу життя.

Також записатися на консультацію до гастроентеролога і пройти повторну діагностику необхідно після баріатричних операції (хірургічне лікування ожиріння). По завершенню лікування і одужання необхідно проходити щорічні профілактичні огляди. Консультація проходить комфортно для пацієнтів, записавшись до платного лікаря, ви отримаєте вичерпні відповіді питання.

Записатися на прийом і консультацію до лікаря гастроентеролога необхідно найближчим часом, якщо виникають хворобливі відчуття в області шлунка, підребер’я, періодично з’являються гіркота в роті, печія, нудота, гикавка, регулярно спостерігається метеоризм і здуття живота, є проблеми зі стільцем (діарея, запор, поява слизу, крові в калі).

Отримати індивідуальні рекомендації гастроентеролога варто пацієнтам з надлишковою масою тіла, при шкірних висипаннях неінфекційного характеру, а також при неприємному запаху з рота, втрати апетиту, труднощі з прийомом їжі.

Консультація лікаря гастроентеролога є обов’язковою у тому випадку, якщо Ви відзначаєте такі симптоми порушення роботи травної системи, як:

 • складність при ковтанні;
 • різка втрата ваги;
 • відсутність апетиту;
 • здуття живота;
 • часті болі у шлунку;
 • відчуття неповного спорожнення кишечника;
 • кислотний рефлекс;
 • часта печія після вживання їжі;
 • почуття дискомфорту у сфері ануса;
 • постійні запори;
 • діарея і т.д.

Також на огляд у гастроентеролога варто записатися якщо Ви тривалий час приймаєте різні лікарські препарати, а також піддавалися хіміо- та радіотерапії.

– виразкова хвороба
– гастрит, дуоденіт, гастродуоденіт
– дисфагія
– дивертикул стравоходу
– грижа стравохідного отвору
– рефлюкс-езофагіт
– поліпи і новоутворення шлунка
– холецистит
– панкреатит
– коліт
– синдром роздратованого кишечника
– жировий гепатоз
– цироз, гепатит
– жовчнокам’яна хвороба
– дисбактеріоз
– дискінезія жовчних шляхів та інші захворювання

Захворювання шлунково-кишкового тракту піддаються терапевтичному лікуванню, якщо пацієнт своєчасно звертається до лікаря і дотримується рекомендацій. Не відкладайте візит до лікаря, не мучтеся від болю в животі – гастроентерологи Віва Клінік готові вам допомогти, орієнтуючись на останні досягнення медицини, застосовуючи новітні методики з доведеною ефективністю.

Якщо Вас цікавить гастроентеролог у Хмельницькому, Славуті та інших містах поблизу, набирайте номер нашого медичного центру або залишайте заявку на зворотній дзвінок. Адміністратори нашої клініки узгодять найбільш вдалий час для візиту та запишуть Вас на прийом. Це максимально комфортно та зручно, адже Вам не доведеться витрачати свій час на перебування у черзі та перебувати у великому скупченні людей.
Також у менеджерів можна дізнатися докладніше про необхідність підготовки до візиту до лікаря. Як правило, до першого візиту особлива підготовка не потрібна, але краще утриматися від їжі та рідини, а також не прибирати наліт з язика (якщо він є). А ось перед наступними візитами та здаванням аналізів може знадобитися підготовка.
Наш медичний центр прагне створити максимально комфортні умови для пацієнтів та створити атмосферу затишку та спокою, тому записатися до лікаря гастроентеролога у VivaClinic – найкраще рішення.

Напишіть нам,

і наші адміністратори зв'яжуться з вами!