Клініка: +38 068 440 83 63

Косметологія: +38 068 539 50 24

Лабораторія: +38 098 427 54 67

Судинна Хірургія,
Лікування Варикозу

Судинна Хірургія, Лікування Варикозу

Viva Clinic – Медичний Центр у Славуті, Хмельницька область

Лікування варикозу у Viva Clinic

У Viva Clinic ви можете пройти повноцінне обстеження та амбулаторне лікування варикозу, отримати консультацію судинного хірурга та суміжних лікарів.

В тому числі, Viva Clinic здійснює малоінвазивне лікування варикозу за допомогою сучасного лазера. Лазерна методика, по-науковому «ендовенозна лазерна абляція» (ЕВЛА), – це безпечний і досить простий спосіб лікування варикозу. Процедура полягає в дії лазера на уражену вену, в результаті чого судинна стінка «склеюється», і поступово вена повністю розсмоктується.

Більшість з нас не йдуть до лікаря, доки не відчувають болі в ногах. Насправді, навіть достатньо великі вени можуть не турбувати тривалий час. Біль з’являється тільки тільки після появи грізних ускладнень як тромбози, флебіти, раптові кровотечі. Не запускайте хворобу.

Перші ознаки варикоза:

✅ Судинні сіточки на шкірі
✅ Судоми в ногах
✅ Зміна кольору шкіри
✅ Важкість в ногах в кінці робочого дня.

Завітайте до нас і ми підберемо для Вас індивідуальну програму лікування варикозу. Не займайтесь самолікуванням! Правильно встановити діагноз можна тільки після огляду флеболога, проведення лабораторних обстежень та УЛЬТРАЗВУКОВОГО ОБСТЕЖЕННЯ ІЗ КОЛЬОРОВИМ ДОПЛЕРОМ.

Для пацієнтів, що обслуговуються у сімейних лікарів Viva Clinic, дослідження які гарантовані державою в рамках сімейної медицини надаються безкоштовно! Ми знаходимося у місті Славута, але також лікуємо пацієнтів з Нетішина, Шепетівки, Хмельницької області, та з інших регіонів України.

Телефони для консультації та запису на прийом:
☎️ +38 (096) 979 79 49
☎️ +38 (068) 440 83 63

 

Судинна хірургія

Судинний хірург – лікар, до сфери ведення якого належать питання функціональності системи вен та артерій. Консультація цього фахівця показана людям, які:
ведуть хворий спосіб життя (відсутність спорту, куріння, вживання алкоголю, відсутність рухової активності);
багато часу протягом дня стоять на ногах або, навпаки, ведуть сидячий спосіб життя (співробітникам офісу, банківських установ, касирам);
страждають на хронічну венозну недостатність;
мають генетичну схильність до розвитку такого захворювання і не лише.
Також до послуг лікарів з такої галузі, як судинна хірургія, вдаються люди, які потребують відновлення судин, які постраждали внаслідок різних травм.

Звернутися до відділення судинної хірургії необхідно в тому випадку, якщо Ви зазначаєте:
 • почуття тяжкості в ногах навіть після нетривалої прогулянки;
 • явні судинні зірочки на ногах;
 • поява ущільнень на поверхні ніг;
 • потемніння пальців на ногах;
 • болі у грудному відділі, які віддають до рук;
 • зміна кольору шкіри на ногах;
 • трофічні виразки;
 • почорніння та омертвіння пальців;
 • втрату чутливості рухів;
 • підшкірне розширення вен.
Судинний хірург допоможе впоратися із широким переліком захворювань, серед яких: тромбофлебіт, ліфостаз, хвороба Рейно, інфаркт, емболія артерій, гаменгіома тощо.
Для збору анамнезу може бути призначений загальний аналіз крові, ліпідограма, УЗД судин, ангіографія, коагулограма та інші дослідження.
Найчастіше до флеболога звертаються з такою проблемою, як варикоз вен. Серед причин цього захворювання можна виділити незбалансоване харчування, неконтрольований прийом гормональних препаратів, спадковість тощо. Хронічна венозна недостатність є причиною хаотичних перепадів тиску в судинах. Це, у свою чергу, може спричинити втрату еластичності стінок судин, розширення та деформації вен аж до появи тромбів. Бажано відвідувати спеціаліста цього профілю хоча б раз на рік. Це дозволить запобігти появі захворювання, вчасно діагностувати його розвиток (якщо захворювання має місце) та відстежувати поточний стан після лікування.
Якщо Вас цікавить клініка судинної хірургії, то VivaClinic – найкращий вибір. Тут лікарі зберуть анамнез, проведуть діагностику та підберуть для Вас індивідуальну програму лікування та допоможуть повернутися до звичного способу життя без болю та дискомфорту. У медичному центрі надають послугу малоінвазивного лікування варикозу за допомогою сучасного лазера. ЕВЛА – процедура, яка є безпечною для здоров’я і полягає у впливі лазера на уражену вену, внаслідок такого впливу стінка судини “склеюється”. Після лазерної коагуляції зникає венозний застій, знижується тиск на стінки підшкірних судин, а венозний відтік у здорових венах нормалізується.
Більше Вам не треба шукати, де знаходиться судинна хірургія у Хмельницькому, весь спектр обстеження та саме лікування можна пройти у Славуті.

Діагностичні маніпуляції, які виконує судинний хірург Viva Clinic:

 • УЗД судин;
 • Допплер судин;
 • Аналіз крові (загальний, біохімічний, ліпідограмма, коагулограма);
 • Аналіз сечі;
 • ЕКГ.

Тільки судинний хірург може правильно оцінити стан судин, провести необхідне обстеження, призначити максимально коректне і компетентне лікування.

Варикозне розширення вен – поширена хірургічна патологія, яка виникає в результаті реалізації спадкової схильності до захворювання під впливом похідних чинників (нераціонально харчуються, зловживають шкідливими звичками, мають зайву вагу, цукровий діабет в анамнезі, приймають гормональні препарати.

До малотравматичних методів хірургічної флебологии відносяться:
 • склеротерапія – хімічний вплив на стінку судини за допомогою внутрішньовенно вводиться речовини – склерозанта;
 • ендовенозная лазерна коагуляція (ЕВЛК);
 • радіочастотна абляція вен – запаювання уражених судин високочастотним датчиком.
Лікування варикозу лазером проводиться через невеликий прокол, який заживає, не залишаючи після себе ні шрамів, ні пігментації, ні будь-яких інших слідів. Сутність ЕВЛК полягає в припікання внутрішньої поверхні венозної судини.

Показання до хірургічних методів лікування визначаються в ході діагностики патології. На консультативному огляді лікар проводить спеціальні тести, а потім підтверджує встановлений діагноз за допомогою ультразвукового дослідження.

Показання до оперативного втручання – варикозне розширення вен, пов’язане з недостатністю їх клапанного апарату: клінічні ознаки варикозної хвороби, набряклі ноги, больовий синдром, судоми;

Досить часто пацієнти звертаються до лікаря з естетичними проблемами. У таких випадках операція лазером проводиться, коли інші симптоми патології поки що відсутні.

На пізніх стадіях розвитку хвороби ЕВЛК неефективна, і лікарі змушені звертатися до операції з видалення вен.

Вартість лазерної операції при варикозному розширенні вен відносно невисока та залежить від конкретного випадку. Лікарі Viva Clinic мають належний досвід роботи (кількість проведених операцій); рівень професійної підготовки (участь в науковій роботі, опубліковані статті); наявність сучасного обладнання, для якісного проведення операцій судинної хірургії.
Профілактика рецидиву варикозу полягає в усуненні та мінімізації негативних факторів, які можуть спровокувати хворобу:
вагітність;
важка фізична праця;
професійні шкідливості (робота «на ногах»);
погані звички (куріння, звичка сидіти навпочіпки або закинувши нога на ногу);
надмірна вага;
хвороби серцево-судинної системи, суглобів і лімфатичних судин ніг;
малорухливий спосіб життя та ін.

Також лікарі рекомендують пацієнтам, які пройшли операцію, носити компресійний трикотаж в період підвищеного навантаження на венозне русло (виношування дитини, тривале перебування в положенні стоячи), а також проходити курси консервативної терапії.

Прийом пацієнтів у медичному центрі здійснюється за попереднім записом. Для того щоб записатися до судинного хірурга, Вам слід зателефонувати за одним із зазначених на сайті номерів телефону або заповнити форму зворотного зв’язку. Адміністратори зв’яжуться з Вами і підберуть найбільш вдалий час для відвідування лікаря. Ми прагнемо створити максимально комфортні умови для наших пацієнтів та створити для них комфортну атмосферу.

Напишіть нам,

і наші адміністратори зв'яжуться з вами!