Клініка: +38 068 440 83 63

Косметологія: +38 068 539 50 24

Лабораторія: +38 098 427 54 67

Проктологія

Viva Clinic – Медичний Центр у Славуті, Хмельницька область

Проктолог – лікар, що займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань прямої кишки і товстого кишечника інфекційної, запальної, злоякісної природи, а також рішенням естетичних проблем.

Проктологічні захворювання знижують якість життя, впливають на інтимне життя, в окремих випадках викликають зовнішні зміни періанальної області. Не можна залишати прояви хвороб без уваги проктолога – багато з них представляють загрозу для здоров’я пацієнта і можуть переходити в життєво небезпечні стану, в тому числі, онкологічні!

У медичному центрі Viva Clinic прийом ведуть досвідчені лікарі, хірурги-проктологи. Практикуються авторські методики лікування. Пріоритет віддано малоінвазивним втручанням, завдяки яким вдається уникнути класичних хірургічних операцій і досягати лікування в короткі терміни.

У медичному центрі Viva Clinic пропонується: комплекс лабораторної діагностики, іригоскопія, колоноскопія, в тому числі під наркозом, аноскопія, Ректосігмоскопія, ректороманоскопія, УЗД, біопсія. Створено комфортні умови для консультації і огляду – ви зможете отримати кваліфіковану допомогу в рамках платного прийому в привабливій обстановці.

Для пацієнтів, що обслуговуються у сімейних лікарів Viva Clinic, дослідження які гарантовані державою в рамках сімейної медицини надаються безкоштовно!

Телефони для консультації та запису на прийом:
☎️ +38 (096) 979 79 49
☎️ +38 (068) 440 83 6

Про прийом у лікаря проктолога

Послуги проктолога потрібні в тому випадку, якщо Ви відзначаєте запалення гемороїдальних вузлів, кровотечі із заднього проходу або болі в ньому, випадання частини прямої кишки, часті запори, які чергуються з діареєю, поява гнійників і т.д. Спеціаліст покликаний допомогти у вирішенні цих та багатьох інших питань, провести професійну діагностику та на підставі отриманих даних про стан здоров’я пацієнта визначити схему подальшого лікування. У нашому медичному центрі працюють висококваліфіковані фахівці, які готові надати підтримку пацієнтам із проблемами різної складності.
 

Задуматися про візит до лікаря слід:
людям, які перебувають у групі ризику. Йдеться про тих, хто має ускладнений сімейний анамнез (коли у близьких родичів є хронічні проктологічні захворювання або рак кишечника);
вагітним та жінкам, які нещодавно народили;
пацієнтам, які мають надмірну вагу;
пацієнтам, які ведуть малорухливий спосіб життя;
людям, які практикують анальний секс.
Також з метою профілактики не рідше одного разу на 2-3 роки звертатися за консультацією спеціаліста цього профілю рекомендується всім людям, які досягли 40 років.

Перед відвідуванням проктолога необхідно спорожнити кишечник, бажано за добу виключити прийом важкої, газообразующей їжі, алкогольної продукції. За 3 години до обстеження необхідно зробити очисну клізму з 1 літром звичайної води, або скористатися засобом «Мікролакс» (мікроклізми з готовим розчином, дві поспіль за 3 години перед консультацією). Якщо відвідування в першій половині дня, бажано приходити натщесерце. В інший час бажано (але не обов’язково) не їсти – за 4-5 години перед візитом. Як гігієнічної підготовки рекомендовано підмивання з милом.
Це пов’язано з тим, що для оцінки стану проктолог може запропонувати провести діагностику кишечника: аноскопію, ректосігмоскопію, ректороманоскопию.

Первинний прийом проктолога
На першому прийомі лікар-проктолог уважно вислуховує пацієнта і збирає анамнез. Повідомте фахівця про все, що вас турбує, повністю довірившись доктору.
Після бесіди проводиться огляд пацієнта на кушетці або медичному кріслі. Доктор візуально оцінює аноректальную зону, проводить пальцеве дослідження, намагаючись звести до мінімуму можливий дискомфорт.

Для з’ясування причини хвороби тільки візуального огляду на консультації може не вистачити, і лікар може призначити додаткові дослідження. Оцінивши клінічну картину і, маючи на руках результати досліджень, фахівець вибирає тактику лікування і обговорює її з пацієнтом.
повторний прийом

Повторні консультації проктолога
 і огляди також важливі, як і первинний прийом. Необхідно дотримуватися рекомендацій, у встановлені терміни відвідувати Центр проктології і проходити контрольне обстеження.

Підготовка до повторної консультації: необхідно перед відвідуванням проктолога спорожнити кишечник, бажано за добу виключити прийом важкої, газообразующей їжі, алкогольної продукції. Як гігієнічної підготовки рекомендовано підмивання з милом. Це пов’язано з тим, що для оцінки перебігу хвороби, ефективності лікування проктолог може провести візуальну діагностику і пальпацію стінок кишечника.

Слід записатися на прийом до проктолога при появі таких симптомів і скарг:
Поява крові і слизу в калі
хвороблива дефекація
Чергування проносів і запорів
Неприємні відчуття в анальної області: свербіж, печіння, біль
Виділення з прямої кишки (з гноєм, темно-бурими прожилками і ін.)
Поява і / або випадання гемороїдального вузла
Поява болючих тріщин в області ануса
Поява шишок, припухлостей, папілом та інших новоутворень
Відчуття стискання у кишечнику
Попадання чужорідного тіла в область прямої кишки

У профілактичних цілях консультація проктолога кожні 2-3 роки рекомендована пацієнтам старше 40 років. Також слід регулярно проходити огляд тим, у кого ускладнений сімейний анамнез (у найближчих родичів був рак кишечника, є хронічні проктологічні захворювання).

Пройти плановий огляд у проктолога варто вагітним і нещодавно народили жінкам, пацієнтам з надлишковою масою тіла, практикуючим анальний секс і людям, які ведуть малорухливий спосіб життя. Своєчасне звернення до лікаря і проходження обстеження дозволяють виявляти захворювання на ранніх стадіях і вживати термінових заходів щодо усунення загрозливих станів!

Проктологія лікує:
– поліпи товстої кишки
– анальні тріщини
– періанальні кондиломи, ліпоми, папіломи та інші новоутворення
– проктит
– криптит
– випадання прямої кишки
– свищ прямої кишки
– ректоцеле
– геммороідальная хвороба
– пухлини товстої кишки
– глистові інвазії
– нетримання калу
Консультація проктолога проводиться за попереднім записом. За своїм бажанням пацієнт може записатися на платний прийом до лікаря чоловіка або жінки.
Не відкладайте візит до проктолога, чим раніше ви звернетеся до фахівця, тим ефективніше буде лікування, тим швидше відновиться ваше здоров’я і покращиться якість життя!

Дізнатись вартість консультації спеціаліста, а також досліджень, які можуть знадобитися у процесі діагностики або лікування захворювань прямої кишки або товстого кишечника можна у менеджерів медичного центру. Вони із задоволенням дадуть відповідь на всі питання, узгодять запис на прийом до проктолога і розкажуть як підготуватися до візиту до лікаря.
Для пацієнтів, які підписали декларацію із сімейними лікарями VivaClinic, дослідження, гарантовані державою в рамках сімейної медицини, надаються безкоштовно.
Записатися до лікаря проктолога до центру VivaClinic – правильне рішення, яке дозволить підвищити якість Вашого життя.

При зверненні до центру проктології Вам слід бути готовим до проведення різноманітних обстежень, серед яких:
дослідження прямої кишки пальцем;
аноскопія (огляд прямої кишки на глибині до 14 см та анальний канал);
ректороманоскопія (ендоскопічне дослідження, яке дає можливість вивчити нижній відділ травного тракту та за необхідності провести забір тканини на біопсію, а також інші маніпуляції);
колоноскопія (дослідження, яке проводиться для діагностики захворювань товстої кишки, а також для скринінгу. Вони є найбільш інформативними та дозволяють максимально об’єктивно оцінити стан здоров’я пацієнта. Такі дослідження дозволяють виявити такі захворювання, як хвороба Крона, виразковий коліт та пухлини (під анестезією в рамках даної процедури може бути проведено видалення доброякісних пухлин);
лабораторні дослідження сечі та калу.

Ваш лікар-проктолог:

Черепій Андрій Миколайович

Лікар хірург вищої категорії

Директор Viva Clinic та висококваліфікований лікар хірург вищої категорії, який веде безпосередній прийом пацієнтів та особисто робить хірургічні операції. Також ми запрошуємо провідних лікарів проктологів України для спільних прийомів консультацій та операцій. Записатися на прийом можна по телефону або на сайті.

Напишіть нам,

і наші адміністратори зв'яжуться з вами!