Клініка: +38 068 440 83 63

Косметологія: +38 068 539 50 24

Лабораторія: +38 098 427 54 67

Viva Clinic

Оберіть свого надійного сімейного лікаря та підпишіть декларацію!

Наші сімейні лікарі:

Лікар спеціаліст

Яна Андрійцьо

Лікар терапевт, лікар гастроентеролог

Лікар спеціаліст

Світлана Власюк (Хоменко)

Лікар терапевт, терапевт по нагляду за вагітними

Лікар першої категорії

Оксана Косік

Лікар педіатр

Лікар першої категорії

Алла Панчук

Лікар педіатр, фтизіатр-пульмонолог

Лікар першої категорії

Катерина Уляницька

Лікар терапевт, ендокринолог

Лікар вищої категорії

Наталія Іващук

Лікар терапевт, гематолог, ендокринолог, ревматолог, кардіолог

Як обрати сімейного лікаря?

Визначіться з лікарем

Якщо ви знаєте лікаря, який вже лікував Вас, і Ви задоволені лікуванням та його консультаціями, дізнайтеся, чи він може бути сімейним лікарем. Або оберіть сімейного лікаря Viva Clinic зі спеціалізацією та досвідом, які максимально відповідають Вашій історії хвороб.

Підпишіть декларацію

Для підписання декларації з лікарем Viva Clinic необхідно в будній день підійти до нас на рецепцію (м. Славута вул. Д.Галицького 3, або вул. Соборності 27а) з паспортом, ідентифікаційним кодом. А наші адміністратори швидко зроблять всю паперову роботу безкоштовно для Вас!

Звертайтеся до лікаря

Ви зможете звертатись до вашого лікаря з будь-якими питаннями, пов'язаними зі здоров'ям. Наші лікарі завжди на зв'язку по телефону, а також мессенджерах (Viber). За необхідності, лікар огляне вас, призначить лікування, випише ліки, направить до спеціалізованих лікарів вторинної ланки.

Гарантовані послуги:

а саме надання медичної допомоги пацієнтам хворим, та з підозрою на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 на рівні первинної медичної допомоги.
 

у квітні 2017 року Уряд розпочав програму “Доступні ліки“. Пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою чи діабетом ІІ типу можуть отримати ліки безоплатно або з незначною доплатою.

– розгорнутий клінічний аналіз крові (з лейкоцитарною формулою);
– аналіз сечі загальний;
– глюкоза в цільній крові;
– холестерин загальний;
– швидкі тести на вагітність, тропонін, ВІЛ, вірусні гепатити.

– електрокардіографія,
– вимірювання артеріального тиску,
– вимірювання очного тиску,
– визначення сатурації,
– проведення фіброгастроскопії пацієнтам після 50+ років,
– проведення фіброколоноскопії пацієнтам після 40+ років.

а також медичних виробів, технічних засобів медичної реабілітації з оформленням відповідних документів згідно з вимогами законодавства.
 
серед дорослого та дитячого населення, згідно з календарем профілактичних щеплень, підготовка та відправлення повідомлень про інфекційне захворювання, харчове, гостре професійне отруєння, незвичайну реакцію на щеплення та медичні препарати, а також проведення епідеміологічних досліджень при поодиноких випадках інфекційних хвороб.
 
пацієнтам з розладами фізичного чи психічного здоров’я, які сталися під час прийому у лікаря.
 
відкриття листків непрацездатності може здійснюватися лікарем, що надає первинну медичну допомогу на підставі звернення та опитування хворого за допомогою засобів телефонного зв’язку або інтернет-телефонії з обов’язковим відповідним записом у медичній карті амбулаторного хворого.
 
таких як туберкульоз, гепатити, інфекції, що передаються статевим шляхом, тощо), а також обстеження контактних щодо туберкульозу осіб та вчасне скерування в разі потреби для надання вторинної (спеціалізованої) та / або третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги. Взаємодія з лікарем-фтизіатром та/або лікарем-фтизіатром дитячим щодо діагностики та лікування пацієнтів із туберкульозом.

Про сімейну медицину:

Відгуки:

Роман та Валентина Мохончуки
Read More
Маємо з дружиною договір саме з цією клінікою, обслуговування на хорошому рівні, це вам не міська поліклініка... Я приєднуюсь до відгуку чоловіка, дуже задоволена нашою співпрацею в плані всестороннього обстеження та лікування короновірусу, яким недавно перехворіла. Завдяки професійному підходу та швидкому призначенню лікування пройшла його в легкій формі.
Марк Опанасюк
Read More
Наша родина має тут договори, хоча ми зараз мешкаємо в Києві. Дуже задоволені підходом сімейного лікаря - завжди на зв'язку по телефону та вайбері, за потреби випише ліки по страховці. Платні послуги тут теж набагато доступніші ніж в Києві - рекомендую!
Світлана Шапошнікова
Read More
Нещодавно перейшла у Viva до молодого лікаря Яни Вікторівни Андрійцьо, прийомом дуже задоволена, лікар уважна, тактовна. Аналізи, доречі, за направленням сімейного лікаря безкоштовні! У клініці приємна обстановка, уважний персонал, чистота та тиша, ніяких черг.
Олена Шестопаль
Read More
Дякую Viva Clinic за професіоналізм та якісне лікування! Дуже комфортні умови, уважний персонал. Велика подяка лікарям, які проводили операцію моєму чоловікові. Все на високому рівні. Дуже вразили умови перебування в стаціонарі клініки. Реабілітація та одужання пройшли набагато швидше, ніж ми очікували. Дай Вам Бог здоров'я та процвітання! Дякуємо!!!
Оксана Білоус
Read More
Користуємося послугами клініки вже не один рік. Підписали декларацію з сімейним лікарем. Особисто переконалася цієї осені в зручності обслуговування пацієнтів під час лікування пневмонії, зокрема користування безкоштовними та затишними палатами денного стаціонару. Особлива подяка лікарю Дубіняку та медсестрам клініки за професійне та людяне ставлення.
Татьяна Григорьева
Read More
Ми вже півтора року тому перезаключили договір з лікарем з Viva Clinic, то маємо святий спокій. Спілкуємося по потребі з розумним, освіченим лікарем.
Оксана Агеєва
Read More
Ми з чоловіком та діти маємо договори в цій клініці. Аналізи безкоштовно, які оплачує держава,черг немає, завжди по запису. Дуже хороші лікарі, професійно все. Вже роки 2 ми з Віва клінік.
Валентина В.
Read More
Відвідувала уролога. Лікар все чітко пояснив, виставив діагноз та призначив лікування, яке допомогло. Буду рекомендувати клініку своїм знайомим. Ще там приймає кардіолог, можна записатись по телефону. Вперше звернулась до приватної лікарні. В цілому сподобалось, а всім здоров'я.
Анета Рудик
Read More
Зверталася з дітками до Алли Борисівни Панчук. Такого підходу до дітей не бачила ще. Дуже чуйна, щира, завжди з посмішкою та позитивом. Лікар просто чудовий. Нехай ангел хранитель Вас оберігає!
Марія Гарбарук
Read More
Яна Андрійцьо суперовий лікар знаю з свого досвіду - лікувала мою маму. Лікар з великої букви. Побільше в нашій лікарні таких лікарів!
Микита Степанюк
Read More
Хороша клініка в нашому місті! Все стерильно, добре обладнання, чуйний персонал! Все як має бути в сучасній клініці!
Діночка Козелець
Read More
Дуже хороші умови. Відповідальні працівники. Гарне ставлення до людей. Завжди готові допомогти та проконсультувати!
Previous
Next

Досі користуєтесь послугами державних лікарень?

Хочете отримувати кращу медичну допомогу у VivaClinic абсолютно БЕЗКОШТОВНО?

Ви можете отримувати у нас кваліфіковані послуги сімейних лікарів, оплата яких повністю гарантована державою, оскільки ми маємо підписану угоду з НСЗУ. Держава оплачує роботу сімейного лікаря та покриває витрати на інші гарантовані послуги, такі як: клінічний розгорнутий аналіз крові, аналіз крові на цукор, електрокардіограма, виписка безкоштовних рецептів за програмою Доступні Ліки, аналіз на ВІЛ тощо.

Держава гарантує оплату послуг сімейних лікарів незалежно від того, де саме ви їх отримуєте, у державній лікарні чи у приватній клініці.

Для підписання декларації з лікарем Viva Clinic необхідно в робочий час підійти до нас на рецепцію (Хмельницька область, м. Славута, вул. Д.Галицького 3, або вул. Соборності 27а) з паспортом, ідентифікаційним кодом, і попередньою декларацією (за наявності). А наші адміністратори швидко та, головне, безкоштовно для Вас зроблять всю паперову роботу.

Для консультації телефонуйте нам:
☎️ +38 (096) 979 79 49

Шукаєте сімейного лікаря?

Знайти сімейного лікаря в Славуті, Нетішині, Шепетівці, якому можна довіряти і професіоналізм якого не викликає сумнівів не так просто. Звичайно, медичні центри та державні клініки надають послуги такого фахівця, проте не завжди вдається порозумітися з усіма людьми та довірити їм усі питання, пов’язані зі здоров’ям. Сімейний лікар повинен бути тією людиною, з якою можна обговорити все і яка зможе допомогти у будь-якій ситуації. Це фахівець, який володіє глибокими знаннями та навичками у різних напрямках медицини. По суті, це універсальний спеціаліст, який зможе попередньо поставити діагноз і скоординувати за подальшими діями (які аналізи потрібно здати, які обстеження пройти і до якого профільного фахівця записатися на прийом).

Чому варто обрати сімейних лікарів Viva Clinic?

Клініка сімейної медицини VivaClinic – місце, де Ви можете отримувати кваліфіковану допомогу сімейного лікаря з умовою того, що оплата його послуг здійснюватиметься за рахунок держави. У нас є договір з НСЗУ, тому держава бере на себе не лише оплату роботи спеціаліста широкого профілю, а й покриває витрати на інші гарантовані послуги, до яких належать: клінічний аналіз крові, електрокардіограма тощо. Тут працюють висококваліфіковані фахівці, які зможуть знайти підхід до кожного та які щиро прагнуть допомогти всім, хто до них звернувся.

Щоб укласти договором з нашим спеціалістом, необхідно під’їхати до центру з паспортом, ідентифікаційним кодом та попередньою декларацією (якщо така є на руках). Менеджери медичного центру із задоволенням проконсультують з усіх питань та візьмуть на себе всю паперову тяганину.

Крім вищезгаданих послуг, сімейний лікар також здійснює:
видачу довідок, лікарняних листів;
вимірює тиск, вагу, зростання, коло талії;
веде вагітність, яка протікає без ускладнень;
діагностику та лікування грипу та інших захворювань схожої симптоматики;
видачу напрямків проходження додаткових обстежень тощо.
Важливо розуміти, що сімейний лікар не вирішує все самостійно і не може самостійно провести обстеження та призначити лікування, він лише є провідником людини у медичній сфері.

Сімейний лікар у Хмельницьку, Славуті чи іншому місті потрібен тоді, коли Ви стикаєтеся з нижчепереліченими проблемами:
поганий сон;
біль у серці;
біль у вухах;
загальна слабкість та втома;
озноб, гарячка;
почервоніння шкіри, свербіння, виразки і т.д.
Щоб отримати компетентну консультацію Вам не треба їхати до такої установи, як клініка сімейної медицини у Хмельницькому – всі послуги доступні у Славуті.

Напишіть нам

Хочете підписати декларацію з нами? Заповніть контактну форму, і наші адміністратори зв'яжуться з вами! Вони вирішать усі формальності, не забираючи вашого часу та зусиль. І, головне, безкоштовно для вас!

Надіслати запит
Заповніть форму, і наші адміністратори зв’яжуться з Вами для підписання декларації.
Надсилаючи інформацію ви надаєте згоду на обробку Ваших персональних даних.