Клініка: +38 068 440 83 63

Косметологія: +38 068 539 50 24

Лабораторія: +38 098 427 54 67

Педіатри - дитячі лікарі

Viva Clinic – Медичний Центр у Славуті, Хмельницька область

Педіатри - Дитячі Лікарі

У медичному центрі Viva Clinic прийом ведуть висококваліфіковані лікарі-педіатри, фахівці з великим практичним досвідом роботи, які готові подбати про здоров’я вашої дитини, оточити її турботою і увагою.

Педіатр – лікар, який займається питаннями діагностики, лікування, профілактики дитячих хвороб, охорони здоров’я дитини з народження до 18 років. Крім того, важливою частиною роботи є спілкування з батьками та їх навчання, починаючи від спостереження і лікування новонародженої дитини, до надання рекомендацій по грудному вигодовуванню, догляду за новонародженим, введення прикорму, проведення щеплень. Педіатр спостерігає і оцінює темпи фізичного і психічного розвитку малюка, призначає необхідні діагностичні заходи і лікування.

Педіатр – фахівець, до сфери ведення якого належить вивчення всього спектра дитячих хвороб, методології їхньої діагностики, лікування, а також профілактики. Запис до педіатра – важливий інструмент контролю за розвитком малюка.

Діти, відвідуючи Viva Clinic, абсолютно не відчувають страх при вигляді лікарів: розуміючи специфіку дитячої психології, лікарі знаходять підхід до кожної дитині, перетворюючи відвідування клініки і консультацію в цікаве спілкування без надмірного стресу для дитини.

Для пацієнтів, що обслуговуються у сімейних лікарів Viva Clinic, дослідження які гарантовані державою в рамках сімейної медицини надаються безкоштовно!

Телефони для консультації та запису на прийом:
☎️ +38 (096) 979 79 49
☎️ +38 (068) 440 83 63

Про прийом у лікаря педіатра

Лікар педіатр лікує у дітей:
рахіт
енурез
синусит
фарингіт
ларингіт
харчова алергія
бронхіальна астма
атопічний дерматит
залозодефіцитна анемія
тонзиліт
гельмінтози
кір
дифтерія
поліомієліт
вітряна віспа
коклюш
краснуха
ротавірусна інфекція
цистит
бронхіт
гемофілія
розлади харчування
паротит
вегето-судинна дистонія
спазмофілія та інші захворювання

У Віва Клінік затишні кабінети, приємна атмосфера, обладнані місця для проведення гігієнічних процедур і годування дітей. Привітний персонал піклується про комфорт маленьких пацієнтів та їхніх батьків. Ви можете при необхідності звернутися до них з будь-якою проблемою.
Можливе проведення консультації педіатра на дому. Якщо ви бажаєте заощадити свій час, уберегти дитину від додаткових ризиків в період епідемій, фахівці Віва Клінік приїдуть до вас у зручний час і проведуть повноцінний прийом так, як це відбувається в стінах медичного центру.

Первинний прийом у педіатра
На первинному прийомі лікар вислуховує скарги батьків, в залежності від віку дитини задає йому уточнюючі питання і збирає анамнез. Після бесіди проводиться огляд.

Огляд немовлят. Малюка укладають на спеціальний стіл, попередньо розстеливши одноразову пелюшку, для оцінки типу харчування і конституції, стану шкірних покривів і слизових, фізіологічних і наявності патологічних рефлексів, вимірювання ваги і зросту. Далі педіатр методом пальпації досліджує органи черевної порожнини, лімфатичні вузли, а за допомогою фонендоскопа прослуховує бронхи, легені, серце.

Огляд дошкільнят і школярів. Лікар-педіатр виміряє зріст і вагу, оцінить фізичний розвиток і координацію. Залежно від скарг буде проведено огляд шкірних покривів, слизової, органів дихання, слуху і зору. Доктор прослуховує серце, легені і бронхи, а також пальпує черевну порожнину, попередньо уклавши дитини на кушетку. У міру огляду педіатр уточнює, чи відчуває дитина больові відчуття, не може виконати ті чи інші рухи.

Після огляду для уточнення діагнозу може бути призначена додаткова діагностика. Якщо стан дитини не викликає побоювання, фахівець дає рекомендації по харчуванню, догляду, профілактики захворювань, вакцинації. У будь-якому випадку педіатр не залишає малюка без уваги, при необхідності направляючи до вузьких спеціалістів.

Повторний прийом
Регулярність контрольних оглядів і консультацій визначає лікар при первинному відвідуванні. Батькам слід дотримуватися ці рекомендації і приходити на прийом в зазначені тимчасові інтервали. Повторні прийоми педіатра дозволяють оцінювати динаміку перебігу наявних захворювань та вроджених вад, попередити розвиток деяких хвороб. При необхідності лікар може вчасно призначати постановку щеплень, прийом вітамінів, препаратів.

Консультація педіатра необхідна при появі у дитини таких симптомів:
підвищення температури, озноб
кашель, нежить, закладеність носа
біль у вухах
порушення сну
збільшення лімфатичних вузлів
порушення стільця: діарея, запор
болі різної локалізації: головний, черевна, м’язовий біль і ін.
блювота, нудота
висипання будь-якого характеру, свербіж шкіри
зміна маси тіла
зміна голосу
чхання, сльозоточивість
втрата апетиту, слабкість, апатія
неспокійна поведінка, перезбудження, частий плач (у немовлят і дітей ясельного віку)
сумнівна реакція на щеплення
непроходящие синці, ранки

Платна планова консультація необхідна для вирішення питання про вакцинацію, диспансеризації, профілактики захворювань, попередження хвороб при спадкової схильності.

Педіатр виписує довідки, видає направлення до вузьких спеціалістів, оформляє висновок про групу здоров’я, лікарняні листи по догляду за дитиною для батьків.

Малюкам у віці до року консультація педіатра необхідна щомісяця. Дітям у віці від року до трьох років відвідувати лікаря рекомендовано кожні три місяці. Далі регулярність оглядів залежить від загального стану здоров’я дитини, але в будь-якому випадку хоча б двічі на рік профілактична консультація показана всім дітям незалежно від наявності чи відсутності хронічних захворювань.

Записатися до лікаря дитячого на прийом варто не тільки у випадку, якщо Ви помітили якісь особливості у фізичному чи психологічному розвитку дитини. Погодити запис до педіатра також необхідно у таких випадках:

 • коли малюк лише народився. Протягом першого місяця життя лікар повинен кілька разів відвідати його, щоби проконтролювати розвиток малюка в цей період. Фахівець покликаний надавати консультації щодо грудного вигодовування, догляду за новонародженим тощо;
 • коли дитині виповнився рік. На цьому плановому візиті відбувається зважування дитини та здійснюється замір росту;
 • протягом першого року життя відвідувати лікаря варто щомісяця. Така періодичність дозволяє відслідковувати зростання та розвиток дитини, щоб вчасно виявити можливі відхилення, а також для того, щоб планові щеплення могли бути призначені вчасно;
 • під час отримання щеплень також слід записатися до лікаря дитячого.

Запис до педіатра – те, про що варто подумати батькам малюка, якщо:

 • вони відзначають у нього різкі перепади настрою або зміни в його звичній поведінці;
 • дитина постійно вередує, погано спить і в неї зовсім немає життєвої енергії, або навпаки вона надмірно збуджена;
 • він скаржиться на постійні болі в якомусь місці;
 • у нього чути хрипи, він чхає та кашляє;
 • у нього відзначаються постійні запаморочення, малюк втрачає свідомість;
 • у дитини відбулися зміни випорожнень і т.д.

Якщо своєчасно записати дитину до лікаря, можна уникнути серйозних наслідків зі здоров’ям.

Якщо Ви шукаєте хорошого спеціаліста у Рівненській, Хмельницькій області та, зокрема, педіатра у Хмельницькому чи Славуті, то записатися до лікаря дитячого у VivaClinic буде найкращим рішенням, оскільки:

 • тут працюють висококваліфіковані фахівці, які мають глибокі знання в галузі діагностики та лікування дитячих захворювань та здатні стати справжнім другом для дитини та її батьків від моменту народження до повноліття;
 • фахівці розуміють особливості дитячої психології та здатні зробити все, щоб візит до лікаря не став причиною стресу дитини. Лікарі знаходять підхід до будь-якого малюка і візит стає приємним та цікавим;
 • менеджери медичного центру завжди готові надати вичерпну консультацію та погодити найзручніший час для Вашого візиту до лікаря.

Напишіть нам,

і наші адміністратори зв'яжуться з вами!