Клініка: +38 068 440 83 63

Косметологія: +38 068 539 50 24

Лабораторія: +38 098 427 54 67

Травматологія, Ортопедія

Viva Clinic – Медичний Центр у Славуті, Хмельницька область

Травматологія, Ортопедія

До симптомів, при яких звернення до травматолога повинно бути негайним, відносять:
– травми тіла (при отриманні травм звернення до травматолога має носити невідкладний характер);
– гострі і ниючі болі в м’язах і суглобах;
– слабкість в м’язах;
– переломи і забої.

До ортопеда необхідно звернутися за наявності таких симптомів:
– порушення постави,
– різна довжина кінцівок (особливо, нижніх),
– травми з підозрами на перелом або тріщину кістки,
– біль у суглобах,
– припухлість, почервоніння або підвищену температуру в області суглоба,
– обмежена рухливість кінцівок або хребта,
– болю в хребті (особливо в попереку і шийному відділі),
– хрускіт у хребті або суглобі при русі,
– болю в м’язах кінцівок,
– відчуття гіпертонусу м’язів,
– болю в кістках,
– «ломота» в суглобах при зміні погоди,
– деформація суглоба або кінцівки,
– контрактури.


Травматологія у Хмельницькому чи Славуті – те, що обов’язково потрібно Вам, якщо Ви зіткнулися з такими симптомами проблем зі здоров’ям, як:
біль у суглобах кінцівок;
ломота в м’язах, яка не є наслідком підвищеної температури;
скутість рухів;
оніміння в кінцівках, не пов’язане з анемією;
болях у шиї;
візуальної тяжкості ходи;
деформація постави.
Відвідавши наш медичний центр Ви забудете про свій дискомфорт, позбавитеся болю і отримуватимете справжнє задоволення від життя.

Щоб записатися до лікаря, телефонуйте або залишайте заявку на зворотний дзвінок. Адміністратори центру погодять час для візиту та запишуть Вас на прийом. Це комфортно та зручно, адже Вам не доведеться витрачати свій дорогоцінний час на перебування у черзі.

Консультація фахівця не вимагає підготовки. Прийом починається з опитування, потім лікар оглядає пацієнта і проводить ряд діагностичних тестів. Встановлює попередній діагноз, а при необхідності призначає додаткові дослідження (рентгеноскопію, узі, КТ чи МРТ). Якщо пацієнт раніше звертався до лікаря і має на руках результати проведених обстежень, їх необхідно мати при собі.
Обстеження у Viva Clinic направлено на ранню діагностику і лікування. Для того щоб записатися на прийом і дізнатися вартість послуг достатньо зателефонувати за номером +38 (096) 979 79 49 або заповнити форму онлайн запису внизу сторінки.

Під час консультації ортопед проводить збір анамнезу, уважно вислуховує скарги пацієнта, його опис неприємних відчуттів, що виникають під час пересування та здійснює комплексний огляд. Він передбачає визначення рефлексів, оцінку постави, виявлення особливостей ходи, визначення ступеня рухливості суглобів. Також на прийомі використовуються такі методи як пальпація та перкусія. При необхідності можуть бути призначені додаткові обстеження як УЗД, рентгенографії, пункції суглобів, артроскопія тощо.

У відділенні травматології та ортопедії доступні всі сучасні методи лікування травм, дегенеративно-дистрофічних і запальних захворювань опорно-рухового апарату:
– хребта;
– суглобів;
– м’язів;
– сухожиль.
У лікарні проводяться відкриті і артроскопічні операції, застосовуються мікрохірургічні техніки, широко використовуються методи консервативного немедикаментозного лікування. Для кожного пацієнта розробляється найбільш ефективний і безпечний лікувальний план.

Варикозне розширення вен – поширена хірургічна патологія, яка виникає в результаті реалізації спадкової схильності до захворювання під впливом похідних чинників (нераціонально харчуються, зловживають шкідливими звичками, мають зайву вагу, цукровий діабет в анамнезі, приймають гормональні препарати.

До малотравматичних методів хірургічної флебологии відносяться:
  • склеротерапія – хімічний вплив на стінку судини за допомогою внутрішньовенно вводиться речовини – склерозанта;
  • ендовенозная лазерна коагуляція (ЕВЛК);
  • радіочастотна абляція вен – запаювання уражених судин високочастотним датчиком.
Лікування варикозу лазером проводиться через невеликий прокол, який заживає, не залишаючи після себе ні шрамів, ні пігментації, ні будь-яких інших слідів. Сутність ЕВЛК полягає в припікання внутрішньої поверхні венозної судини.
Особливу увагу потрібно приділити консультацій ортопеда в дитячому та підлітковому віці. Саме своєчасна діагностика і професійне лікування порушень опорно-рухового апарату у немовлят в більшості випадків гарантують нормальний фізичний (а іноді і психічне) розвиток дитини, і відсутність проблем фізичного і, що випливають з них, психологічного характеру. Також дуже важливо спостереження за м’язово-зв’язковим апаратом в підлітковому віці, коли дитячий організм піддається істотним змінам (не завжди легко стерпним) під дією статевих гормонів.

Viva Clinic працює у всіх напрямках сучасної ортопедії та травматології. Залежно від завдань, які виконуються ортопедом і специфіки роботи виділяють наступні напрямки ортопедії:

Амбулаторія. Цей метод консервативного лікування різних захворювань опорно-рухового апарату в умовах ортопедичного або травматологічного відділення, денного стаціонару або вдома. Також в рамках амбулаторної ортопедії проводяться профілактичні та диспансерні огляди громадян.

Хірургія. Хірургічна ортопедія має на увазі лікування патологій розвитку і захворювань кістково-м’язової системи оперативним шляхом. Виконуються екстрені та невідкладні операції при гострих травмах і великих пошкодженнях тканин, а також планові хірургічні втручання при захворюваннях опорно-рухового апарату будь-якого ступеня тяжкості.

Травматологія. Цей напрямок включає в себе крім роботи з побутовими травмами (переломами кісток, надривами зв’язок) і спортивну ортопедію, яка займається лікуванням специфічних станів. Також травматологічна ортопедія дозволяє проводити корекцію мягкотканних і застарілих дефектів.

Ендопротезування. Даний напрямок має на увазі під собою заміну потерпілого суглоба або кістки протезом. Найчастіше ендопротезування піддаються тазостегнові і колінні суглоби, ліктьові суглоби.

Дитяча та підліткова ортопедія. Особливість такої ортопедії полягає в вікових характеристиках опорно-рухового апарату дітей і підлітків: підвищений тонус м’язів і недосконалість зв’язкового апарату у немовлят, активне зростання кістково-м’язової системи у підлітків і недолік сили м’язів утримувати хребет прямо, що веде до порушень постави.

Основні послуги:

1. Консультація лікаря травматолога – огляд та призначення лікування.
2. Виконання відновних операцій на кістках та суглобах.
3. Діагностика та корегування постави.
4. Оперативне лікування травматичних пошкоджень опорно-рухового апарату.

Для пацієнтів, що обслуговуються у сімейних лікарів Viva Clinic, дослідження які гарантовані державою в рамках сімейної медицини надаються безкоштовно!

Телефони для консультації та запису на прийом:
☎️ +38 (096) 979 79 49
☎️ +38 (068) 440 83 63

Напишіть нам,

і наші адміністратори зв'яжуться з вами!