Клініка: +38 068 440 83 63

Косметологія: +38 068 539 50 24

Лабораторія: +38 098 427 54 67

Кардіологія

Viva Clinic – Медичний Центр у Славуті, Хмельницька область

Кардіологія – це галузь медицини, в підпорядкуванні якої знаходиться здоров’я серця і судин. Відповідно, предметом вивчення і напрямки роботи лікарів-кардіологів є різноманітні патологічні процеси і стани, які можуть охоплювати серцево-судинну систему. Лікар кардіолог лікує хвороби серцево-судинної системи.

Клінічна кардіологія – один з основних профілів нашої клініки, що в сучасному світі зумовлене гострою необхідністю.

На сьогоднішній день захворювання серця і судин займають лідируючу позицію в структурі загальної смертності, складаючи майже 60%. Очолює цей сумний список ішемічна хвороба серця.

Viva Clinic займається діагностикою та лікуванням захворювань серця і судин; медичним супроводом хворих після виписки зі стаціонару; оцінкою необхідності звернення до невідкладної кардіології. Також ми приділяємо найпильнішу увагу ранній діагностиці і попередженню серцево-судинної патології.

Ми проводимо діагностику і лікування широкого спектру захворювань серця (включаючи хронічні захворювання серця, вроджені захворювання серця).

Для пацієнтів, що обслуговуються у сімейних лікарів Viva Clinic, дослідження які гарантовані державою в рамках сімейної медицини надаються безкоштовно!

Телефони для консультації та запису на прийом:
☎️ +38 (096) 979 79 49
☎️ +38 (068) 440 83 63

Про прийом у лікаря кардіолога

Серцево-судинні захворювання – група хвороб серця, яка включає в себе хворобу периферичних артерій, ревмокардит, вроджену ваду серця, ішемічну хворобу серця та низку інших захворювань. Саме вони є однією з найбільш серйозних проблем сучасності. Сьогодні діагностика у кардіології потрібна не лише людям похилого віку, а й молодим. Навіть інфаркт у людей віком до 30 років – вже не рідкість. Причинами є постійний стан стресу, екологія, неякісна їжа, вживання алкоголю, вживання тютюну, ожиріння, відсутність фізичної активності або навпаки надмірне навантаження на організм.

Лікар кардіолог – фахівець, на прийом до якого бажано записуватися хоча б раз на 12 місяців. Такі профілактичні огляди дозволяють не просто зберегти здоров’я та високу якість життя, а й продовжити його.
Основними захворюваннями, боротися з якими допомагає фахівець, є: серцева недостатність, інфаркт, інсульт, аритмія, венозний тромбоз, мітрально-аортальний порок та інші.

Захворювання, які ми лікуємо:
– аневризма серця;
– атеросклероз;
– брадикардії;
– внутрішньосерцеві тромби;
– вроджені та набуті вади серця;
– гіпертонічна хвороба і симптоматичні гіпертензії;
– інфаркт міокарда на різних стадіях його розвитку і перебігу (тільки діагностика);
– інфекційний ендокардит і інші захворювання ендокарда;
– ішемічна хвороба серця, стабільна стенокардія і нестабільна стенокардія (диференціальна діагностика ІХС);
– кардіоміопатії;
– міокардит;
– порушення ритму (аритмії) і провідності (блокади) серця;
– пухлини серця (діагностика);
– перикардит, випіт в порожнину перикарда;
– пролапс клапанів серця;
– серцева недостатність;
– тромбоемболія гілок легеневої артерії (діагностика) і ін.

Також ми займаємося діагностикою вторинної патології серцево-судинної системи, що виникла внаслідок захворювань інших органів і систем:
– діабетичне серце;
– серце при гіпотиреозі;
– гіпертонічної серце;
– метаболічний синдром;
– вегето-судинні дистонії;
– кардиалгия, синдром кардіалгії;
– порушення ритму різної етіології;
– серце при вагітності та ін.

Лікар-кардіолог на первинній консультації докладно розпитає Вас про існуючі проблеми з самопочуттям і проведе повний лікарський огляд. На першому прийомі кардіолог позначає попередній діагноз і визначає обсяг необхідної додаткової діагностики. При деяких гострих захворюваннях почати лікування потрібно без зволікань. Лікар-кардіолог призначить препарати для стабілізації стану до отримання результатів обстеження. Також лікар-кардіолог визначить необхідність екстреної або планової госпіталізації.

За результатами обстеження можливо буде необхідна повторна консультація кардіолога. Доктор проаналізує результати Ваших досліджень, проведе повторний лікарський огляд, оцінить динаміку стану і встановить остаточний клінічний діагноз. На повторному огляді кардіолог виробить для Вас оптимальну схему лікування, пояснить, як правильно контролювати Ваш стан, що робити в разі виникнення тих чи інших симптомів.

Симптомами, які свідчать про те, що настав час записатися на огляд у кардіолога є:

 • підвищений артеріальний тиск протягом тривалого часу;
 • прискорений або навпаки уповільнений пульс. Такі порушення можуть сигналізувати про проблеми з іншими життєво важливими органами;
 • поява задишки (зазвичай увечері);
 • поява набряклості ніг;
 • пітливість;
 • втрата свідомості;
 • утруднення мови;
 • порушення координації рухів;
 • нездужання;
 • біль у ділянці серця (різкий або тягнучий);
 • запаморочення (за умови відсутності значної фізичної активності).

Лікарі медичного центру VivaClinic – фахівці високого рівня, які мають глибокі знання в галузі кардіології та надають послуги діагностики, профілактики та лікування ССЗ на гідному рівні. Вони постійно вдосконалюють свої навички та вміння, тому звертаючись до нашого центру, Ви можете бути впевненими в тому, що Ваше здоров’я в надійних руках.

Коли необхідна консультація кардіолога:
– якщо вас турбує біль у грудній клітці;
– ви відзначаєте «неправильний» ритм серця (прискорене, уреженное або неритмічне серцебиття, – перебої);
– ваше артеріальний тиск (АТ) перевищує 140/90 мм рт.ст .;
– ваш показник загального холестерину більше 5,5 ммоль / л;
– у вас з’являється або посилюється задишка після незначних фізичних зусиль або в спокої;
– є набряки на ногах;
– постійно відчуваєте себе стомленим;
– вам більше 40 років;
– ви ведете малоактивний спосіб життя і / або маєте надлишкову вагу;
– ви палите;
– у вас цукровий діабет, захворювання щитовидної залози;
– ваші кровні родичі мали хвороби серця і судин;
– ви захоплюєтеся спортом або плануєте їм зайнятися.

1. Серцево-судинні захворювання є головною причиною раптової смерті, а також стають причиною втрати працездатності.
2. Основна патологія – атеросклероз – може безсимптомно розвиватися протягом багатьох років і прогресує з часом.
3. Інфаркт міокарда, інсульт і смерть часто відбуваються раптово і до початку лікувальних заходів. Отже, профілактичним заходам необхідно приділяти велику увагу!
4. Більшість випадків виникнення серцево-судинних захворювань пов’язано зі способом життя і психофізіологічними факторами, які пацієнт в стані змінювати і контролювати.
5. Зменшення кількості факторів ризику переконливо демонструє зниження захворюваності і смертності в осіб з серцево-судинною патологією.
Пам’ятайте! Профілактика хвороб серця на 90% залежить від самої людини! Витрати на комплексне кардіологічне обстеження незначні в порівнянні з ціною лікування (як в моральному, так і в матеріальному плані) вже розвилася серцевої хвороби!

Додаткові дослідження, які може призначити кардіолог:
– Лабораторні дослідження
– ЕКГ
– ЕКГ з навантаженням
– Ехокардіографія (ЕХО КГ / УЗД серця)
– Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ
– Добове моніторування артеріального тиску (ДМАТ)
– Рентгенографія грудної клітини
– Променеві методи діагностики (магнітно-резонансна томографія, комп’ютерна томографія, сцинтиграфія, ангіографія)

Прийом лікаря кардіолога починається зі збору фахівцем анамнезу (лікар уважно вислухає пацієнта та його скарги на здоров’я якщо такі є) та зняття ЕКГ. Якщо Ви раніше вже робили кардіограму, результати бажано взяти з собою для порівняння. Це дозволить проаналізувати динаміку змін.
Можуть бути призначені ЕХО, стрес-тест та інші діагностичні дослідження.
Сучасне обладнання, яке використовується в центрі, гарантує високу точність отриманих результатів і дозволяє правильно встановити діагноз і скласти індивідуальний план лікування.

Записатися на прийом до кардіолога можна через адміністраторів нашого медичного центру. Щоб оформити запис, телефонуйте за вказаними на сайті номерами або заповнюйте форму зворотного зв’язку на сайті. Наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас з усіх питань та узгодять найбільш вдалий час для візиту.
VivaClinic бажає, щоб Ви завжди були здорові та до лікарів зверталися виключно з профілактичною метою. Але якщо Ви зіткнулися з бідою, то не сумнівайтеся – наш медичний центр допоможе з нею впоратися, адже тут працюють висококласні фахівці, які мають глибокі знання у галузі медицини.

Напишіть нам

Заповніть контактну форму, і наші адміністратори
зв'яжуться з вами!

Контактна форма