Клініка: +38 068 440 83 63

Косметологія: +38 068 539 50 24

Лабораторія: +38 098 427 54 67

Апаратна діагностика

Апаратна Діагностика

Здійснювані інструментальні дослідженя:

Це ефективний метод інструментальної діагностики кардіологічних захворювань та проблем з серцем за допомогою реєстрації електричного поля під час роботи серця.
Добове моніторування артеріального тиску дає можливість добового контролю артеріального тиску та варіабельності артеріального тиску протягом 1-ї, 2-х, а за необхідності до 7-ми діб. Широко застосовується як у стаціонарних, як і в амбулаторних умовах для діагностики гіпертонічної хвороби, а також оцінки ефективності лікування серцево-судинних захворювань.

УЗД – це неінвазивний дослідження організму людини або тварини за допомогою ультразвукових хвиль. Зважаючи на відносно невисоку вартість і високої доступності ультразвукове дослідження є широко використовуваним методом обстеження пацієнта і дозволяє діагностувати досить велику кількість захворювань, таких як онкологічні захворювання, хронічні дифузні зміни в органах.

 1. УЗД органів черевної порожнини: нирок, печінки, жовчного міхура, сечового міхура;
 2. УЗД щитоподібної залози, лімфовузлів, слинних залоз, молочної залози, плевральних синусів.
 3. УЗД ока;
 4. Нейросонографія (УЗД мозку немовляти), ехоенцефалографія (дослідження головного мозку за допомогою УЗД);
 5. УЗД серця, судин (ехокардіографія);
 6. УЗД судин нижніх кінцівок;
 7. УЗД органів малого тазу жінок та чоловіків: простати, статевих органів, яєчок (калитки) у чоловіків, жіночих статевих органів (матка та придатки), яєчників жінки;
 8. УЗД скринінг вагітності, пренатальна діагностика вроджених вад плоду – дозволяє уточнити стан здоров’я плоду, виявити вроджені вади та хромосомні патології ще в утробі за допомогою УЗД та біохімічних досліджень.
Дослідження функції зовнішнього дихання – фармакологічні проби та спірографія (визначення об’єму легень за допомогою спірометра).
 1. Гастроскопія – застосовують для детального вивчення слизової оболонки стравоходу, шлунка та дванадцятипалої кишки при підозрі на пухлини або кровотечі з цих органів, виразкову хворобу шлунка та/або дванадцятипалої кишки, при гастритах, дуоденітах, езофагітах
 2. Колоноскопія – діагностична медична процедура, під час якої лікар-ендоскопіст оглядає і оцінює стан внутрішньої поверхні товстої кишки за допомогою спеціального зонда. Колоноскопія дає можливість візуально діагностувати такі захворювання, як виразки, поліпи, пухлини та інше, а також провести їх біопсію чи видалення.
 3. Ректороманоскопія – візуальний огляд слизової оболонки прямої кишки і в деяких випадках дистальних відділів сигмовидної кишки. Дослідження здійснюється за допомогою спеціального приладу ректороманоскопа
Це є важливим дослідженням в діагностиці очних захворювань. Підвищений ВОТ – офтальмогіпертензія може бути ознакою дуже серйозної хвороби – глаукоми, яка входить в першу трійку очної патології, що приводить до повної сліпоти.
Сатурацію визначають двома основними методами – інвазивним та неінвазивним. З неінвазивних методів, розповсюдженими є пульсоксиметрія.

Наші ціни:

Ультразвукова діагностика
УЗД підшлункова залоза, печінка, жовчний міхур, селезінка
від 350 грн.
УЗД нирок та сечового міхура
від 350 грн.
УЗД сечового міхура
від 200 грн.
УЗД жовчного міхура з визначенням його функції
від 300 грн.
УЗД серця
від 400 грн.
УЗД щитовидної залози
від 350 грн.
УЗД жіночих органів
від 350 грн.
УЗД жіночих органів трансвагінально
від 400 грн.
УЗД молочних залоз
від 350 грн.
УЗД плоду
350-400 грн.
УЗД нирки + простата
від 400 грн.
УЗД органів мошонки (яєчок)
від 350 грн.
Нейросоногорафія
від 350 грн.
УЗД судин (вен / артерій) нижніх кінцівок
від 450 грн.
УЗД очей, лімфатичних вузлів, слинної залози, м'яких тканин
від 250 грн.
УЗД суглобів
від 350 грн.
УЗД легень (у дітей)
від 250 грн.
Сестринські процедури
Електрокардіографія (ЕКГ)
від 150 грн.
Внутрішньовенна крапельна інфузія
від 450 грн.
Ін'єкція внутрішньом'язева, підшкірна, внутрішньо підшкірна
від 250 грн.
Ендоскопічні методи
Колоноскопія
від 1000 грн.
Фіброгастродуоденоскопія (ФЄГДС)
від 800 грн.
Ректороманоскопія
від 800 грн.
Ціни зазначені за 1 сеанс процедури. Вартість інших інструментальних досліджень уточнюйте за телефоном +38 (068) 440 83 63

Viva Clinic: апаратна діагностика та УЗД у Славуті

Viva Clinic надає широкий перелік УЗД, апаратних досліджень та функціональної діагностики для наших клієнтів зі Славути та Шепетівського району.

Для того, щоб зробити УЗД у Славуті, ендоскопію, ЕКГ, здати аналізи чи навіть виконати хірургічні втручання, Вам не потрібно їхати до державних лікарень. Viva Clinic має усе необхідне сучасне обладнання, кваліфікований персонал та комфортні умови для виконання таких маніпуляцій. А головне – зробить усе для вас в затишку, з якісним сервісом та доступними цінами!

Для пацієнтів, що обслуговуються у сімейних лікарів Viva Clinic, дослідження які гарантовані державою в рамках сімейної медицини надаються безкоштовно!

Телефони для консультації та запису на прийом:
☎️ +38 (096) 979 79 49
☎️ +38 (068) 440 83 63

Апаратна діагностика в медичному центрі VivaClinic – запорука точної постановки діагнозу та правильного вибору методу лікування захворювання у разі його наявності. До нас Ви можете звернутися за отриманням таких послуг, як:

 • спірографія;
 • ультразвукові дослідження, УЗД у Славуті;
 • дослідження шлунка та кишечника (гастроскопія, колоноскопія, ректороманоскопія);
 • вимір очного тиску;
 • визначення сатурації киснем крові;
 • електрокардіограма;
 • Холтерівське моніторування.

Вам більше не потрібно шукати, де знаходиться апаратна діагностика у Хмельницькому, всі дослідження доступні у Славуті. Крім територіальної близькості VivaClinic перевагами центру є:

 • високий рівень кваліфікації персоналу;
 • використання інноваційних технологій та сучасного обладнання в роботі;
 • доступні ціни на послуги;
 • високий рівень комфорту для пацієнтів (дослідження здійснюються за попереднім записом, тому Вам не потрібно чекати у черзі свого часу);
 • європейський сервіс. Персонал клініки прагне створити атмосферу тепла та затишку для пацієнтів, надає компетентні консультації з усіх питань щодо запису до фахівців.

Напишіть нам

Заповніть контактну форму, і наші адміністратори
зв'яжуться з вами!

Контактна форма