Клініка: +38 068 440 83 63

Косметологія: +38 068 539 50 24

Лабораторія: +38 098 427 54 67

Як обрати сімейного лікаря?

Крок 1

Як обрати сімейного лікаря? Оберіть за вашими особистими критеріями заклад чи лікаря. Ви можете скористатися порадами знайомих. Або відвідати найближчі заклади та дізнатися про сімейних лікарів там. Обрати лікаря первинної медичної допомоги можна за допомогою дашборду Національної служби здоров‘я України.

Крок 2

Перевірте, чи можна підписати декларацію у вибраному закладі. Також медичні заклади, підключені до системи, можна розпізнати за наліпкою «Тут можна обрати свого сімейного лікаря».
Примітка: Ви можете обрати сімейного лікаря і отримувати у Viva Clinic кваліфіковані послуги сімейних лікарів, оплата яких повністю гарантована державою, оскільки ми маємо підписану угоду з НСЗУ. Держава оплачує роботу сімейного лікаря та покриває витрати на інші гарантовані послуги.

Крок 3

Візьміть із собою паспорт, ідентифікаційний код і мобільний телефон. Якщо потрібно підписати декларацію для дитини до 14 років — візьміть також свідоцтво про народження дитини та відвідайте обрану лікарню. 

Крок 4

Зверніться у реєстратуру медзакладу та повідомте, що хочете підписати декларацію.
Зверніться до наших адміністраторів Viva Clinic – вони вирішать всі формальності, не забираючи вашого часу та зусиль. І, головне, безкоштовно для вас.

Крок 5

Уповноважений працівник медзакладу (працівник реєстратури, медсестра або лікар) введе ваші дані в електронну систему. На мобільний надійде СМС з кодом. Повідомте цей код працівнику закладу.

Крок 6

З електронної системи роздруковується декларація з вашими даними. Уважно перевірте, чи всі ваші дані правильні. Якщо потрібно — працівник закладу внесе зміни в системі та роздрукує декларацію ще раз. Підпишіть два екземпляри роздрукованої декларації. Один ви забираєте з собою, інший залишається у закладі.

Крок 7

Працівник закладу підтверджує вашу декларацію своїм електронним підписом і відправляє в електронну систему.

Вітаємо!

Тепер ви є в електронній системі охорони здоров’я, а значить Національна служба здоров’я гарантовано направить гроші у ваш заклад і вашому лікарю, а ви будете отримувати гарантовані медичні послуги безкоштовно! 

ЗАПРОШУЄМО ВАС ПІДПИСАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ З СІМЕЙНИМИ ЛІКАРЯМИ VIVA CLINIC!

Телефонуйте
+38 (096) 979 79 49
+38 (068) 440 83 63
+38 (063) 145 16 40
+38 (097) 703 86 20

Джерело: сайт eHealth 


Для відмови у підписанні декларації є лише дві причини:

Відмова через те, що лікар уже набрав оптимальну кількість пацієнтів:

Оптимальна кількість пацієнтів для терапевта – 2000, педіатра – 900, сімейного лікаря – 1800. Обсяг практики може відрізнятися від оптимального залежно від соціально-демографічних, інфраструктурних та інших особливостей території, в межах якої мешкають люди, що належать до відповідної практики. Наприклад, якщо сімейний лікар працює у селі, де мешкає 3000 людей, то усі жителі зможуть обслуговуватись у нього. Без медичної допомоги не залишиться ніхто. 

Відмова, бо заклад не підключений до системи. Пацієнт не може підписати декларацію з лікарем, якщо заклад, в якому працює лікар, ще не підключений до електронної системи охорони здоров’я. 

Ці відмови не стануться з вами у Віва Клінік, оскільки ми є підключеними до електронної системи охорони здоров’я та маємо достатньо сімейних лікарів для наших пацієнтів.