Лазерна Епіляція
Viva Clinic - Естетична Медицина

Отримайте омріяну гладеньку шкіру!
Лазерна Епіляція
Viva Clinic
Отримайте омріяну гладеньку шкіру!
Гарні ціни
(від 150 грн
за зону)
Гарантований результат
надовго
м. Славута,
вул. Кузовкова,
буд. 16б/3
Лазерна епіляція - це найефективніший спосіб видалення небажаного волосся. Завдяки використанню сучасного трьохдіодного лазера, зробити шкіру ідеально гладенькою просто, швидко, і безболісно. Вам більше не потрібно витрачати час і гроші на неефективні процедури, а головне - результат лазерної епіляції зберігається до 10 років!

Отримайте безкоштовну консультацію щодо лазерної епіляції для вашої шкіри та волосся від досвідченого лікаря косметолога, кандидата медичних наук, Черепій Наталії Вікторівни. Для запису на консультацію телефонуйте або заповніть контактну форму.

Чекаємо на Вас! Отримайте омріяну гладеньку шкіру!

Телефон:
☎️ +38 068 539 50 24
Адреса: м. Славута, Хмельницька область, вул. Кузовкова 16б/3

Наші переваги:

Кваліфіковані Лікарі
Всі процедури з лазерної епіляції виконуються досвідченим та сертифікованим лікарем косметологом.
Сучасний Лазер
Наш лазер впливає тільки на волосся, не дратуючи шкіру, а також ефективно та безболісно видаляє різні типи волосся.
Доступні ціни
Ви будете приємно здивовані нашими цінами. Отримайте якісний сервіс за доступними цінами!

D-Las 100 mix - сучасні безболісні технології видалення волосся!

Епіляція різних типів волосся
Це сучасний діодний лазер з трьома довжинами хвиль, що дозволяє ефективно видаляти різні типи волосся, в тому числі вросле волосся.
Швидкість проведення процедури
Сеанс проходить досить швидко, наприклад, лазерна епіляція верхньої губи займає не більше 10 хвилин, а зони бікіні - до 20 хвилин.
Безпечний для здоров'я
Лазер впливає тільки на волосяні фолікули, шкіра не перегрівається, без опіків, та не травмується, а сама процедура проходить безболісно для Вас.
Стерильно та безпечно
Ми використовуємо одноразові шпателі, одноразовий гель, а сама маніпула обмотується плівкою. Робочі поверхні регулярно стерилізуються.
Наші ціни:
Ціни зазначені за 1 сеанс процедури.
Верхня губа
150 грн.
Обличчя
250-300 грн.
Підпахви
300 грн.
Біла лінія живота
200 грн.
Бікіні (по лінії трусиків)
450 грн.
Глибоке бікіні
750 грн.
Руки
650 грн.
Ноги (повністю)
1300 грн.
Гомілки (з колінами)
650 (750) грн.
Відгуки:
FAQ про лазерну епіляцію:
Лазерна епіляція всього тіла є сьогодні найефективнішим способом позбавлення небажаного волосся на тілі. Ця методика дозволяє за курс (включає зазвичай до 10 сеансів) домогтися гладкої шкіри, позбавленої недоліків, що є безумовною цінністю, навіяною трендами сучасної моди. Її суть полягає у впливі світлової (згодом-теплової) енергії лазера на волосяний фолікул. Під впливом температури він руйнується та нівелює ризик повторного відростання волосся.
Лазерна епіляція у Славуті проводиться на основі використання принципу селективного фототермолізу. Це означає, що світлова хвиля лазера впливає тільки на волосяні фолікули (шкіра, кровоносні судини і лімфовузли залишаються неушкодженими). Для проведення процедур у нашому медичному центрі використовуємо лазер D-Las 100 mix. Його особливістю є наявність 3 різних типів хвиль (по довжині), тому він добре справляється з поставленими перед ним завданнями і видаляє різні типи волосся, у тому числі волосся, що вросло.
Сучасне обладнання та високий професіоналізм лікаря косметолога забезпечують:
  • високу швидкість проведення процедури. Наприклад, видалення волосся з верхньої губи займає трохи більше 10 хвилин, а лазерна епіляція зони бікіні - близько 20;
  • безпеку здоров'ю. Під час проведення процедури шкіра не травмується, адже дія здійснюється лише на сам фолікул;
  • безболісність процедури;
  • стерильність. У роботі застосовуються одноразові шпателі та гель, а сама маніпула замотується плівкою.
Тому якщо Вас цікавить лазерна епіляція у Хмельницьку чи найближчих містах - тоді залишайте заявку на нашому сайті або ж записуйтесь на прийом через адміністраторів у зручний для Вас час. У центрі немає жодних черг та скупчення людей – все максимально комфортно та зручно. Ми прагнемо створити максимально комфортні умови для клієнтів та створити атмосферу, в якій Ви почуватиметеся затишно.

Переваги лазерної епіляції
Сьогодні на ринку послуг у цій галузі косметології крім лазерної епіляції пропонуються такі методи видалення волосся, як: шугарінг, електроепіляція та фотоепіляція. Жоден з них не дозволяє досягти такого карколомного результату і швидко, комфортно і головне надовго позбавитися волосся на тілі (у багатьох випадках - назавжди). Наприклад, шугаринг або її аналог - воскова епіляція є механічними способами видалення волосся, їх результат тимчасовий і процедуру треба повторювати кожні кілька тижнів, адже волосяні фолікули не впливають. Електроепіляція - досить болюча методика і вимагає багато часу, оскільки кожна волосинка опрацьовується окремо.

Вартість лазерної епіляції

Ціни на лазерну епіляцію в медичному центрі Вас приємно здивують. Наприклад, процедура типу лазерна епіляція на обличчі коштуватиме Вам лише 250-300 грн за сеанс, видалення волосся з пахв - 300 грн.
Точна кількість процедур, які необхідно провести залежить від особливостей структури волосся, їх кольоротипу.

Які протипоказання?
Абсолютні: (лазерну епіляцію робити не можна): онкологічні захворювання, цукровий діабет у стадії декомпенсації, індивідуальна непереносимість процедури, світле або сиве волосся.

Відносні: (процедуру можна робити тільки проконсультувавшись з лікарем або після усунення протипоказання): вагітність, хронічні та гострі захворювання шкіри, свіжа засмага (до 2 тижнів), множинні родимки в місцях впливу лазером, варикозне розширення вен, схильність до утворення келоїдних рубців, застуда, грип, ГРВІ в активній фазі, алергія в стадії загострення, наявність опіків, саден, подряпин на оброблюваній поверхні шкіри.
Як готуватися до лазерної епіляції?
Варто заздалегідь відвідати лікаря-косметолога. Буде проведено оцінку стану шкіри, а також визначено тип волосся. На цьому етапі обираються параметри лазерного променю.

- за 2 тижні відмовитися від прийняття сонячних ванн, а також відвідування солярію;
- за 2 тижні до процедури необхідно припинити прийом антибіотиків;
- за 2 тижні не слід застосовувати будь-які види видалення волосся, крім гоління (віск, шугарінг, пінцет - під забороною, також не можна користуватися електроепілятором);
- за 3 дні не можна застосовувати на ділянці шкіри, де буде проводитися епіляція, засоби, що містять спирт або олію засоби (креми, тоніки, лосьйони, дезодоранти і т.інш.).

У день процедури необхідно поголити зону епіляції, бажано зробити це безпосередньо перед процедурою. Якщо такої можливості немає, то поголіться не пізніще, ніж за 12 годин до сеансу.

Запам'ятайте, перед самою процедурою шкіра повинна бути чистою, без слідів антиперспірантів, тонального крему, косметики.
Як проходить сеанс лазерної епіляції?
Техніка безпеки зобов'язує клієнта перед початком процедури надіти спеціальні захисні окуляри.
Більшість клієнтів описують відчуття від процесу як "легке поколювання". Але, так як рівень больового порогу у кожного індивідуальний, поверхня шкіри, за бажанням, знеболюють за допомогою анестезуючого крему або спрея.

Апарат для епіляції лазером має спеціальну головку, яку направляють на цільову ділянку шкіри. Під час його роботи виникають лазерні імпульси (спалаху) і автоматично запускається система охолодження. Такий механізм попереджає виникнення больових відчуттів.
Який післяпроцедурний догляд?
Після лазерної епіляції ми обов'язково розповімо Вам щодо подальшої реабілітації шкірного покриву обробленої лазером зони:
- перші 3-5 днів по завершенню процедури рекомендується застосування косметичних засобів, що прискорюють процес відновлення шкірного покриву, призначених лікарем;
- забороняється 3 дні застосування косметики, що містить абразивні компоненти або спирт;
- протягом перших 3 днів після процедури необхідно виключити гарячі ванни і душ. Дозволяється тільки тепла вода;
- протягом 2 днів забороняється використовувати мочалки та інші предмети, що провокують механічне пошкодження шкіри;
- протягом перших 3 днів не рекомендується проведення масажу, відвідування сауни або лазні;
- не допускати загар проепілірованного ділянки шкіри на термін до 2 тижнів. При виході на вулицю слід наносити сонцезахисні засоби з фактором захисту 35 і вище;
- в період перших 3 днів після лазерної епіляції уникати купань в басейнах і аквапарках через великий вміст хлору в воді.
Який часовий проміжок між сеансами?
Процедури лазерної епіляції проводяться з певною частотою і регулярністю. Жоден лазер не ліквідує повністю волосся за один сеанс, тому що це фізіологічно неможливо.

Лазер діє тільки на волосся, що знаходяться в активній фазі росту. Після першої процедури з обробленою зони видаляється 15-30% всіх зростаючих волосків. Волосся випадає поступово протягом наступних 14-20 днів.

З кожним черговим сеансом кількість волосся зменшується, а проміжок часу між сеансами збільшується. Мінімальна пауза – 3 тижні, максимальна – до 2 місяців. Важливо дотримуватися термінів епіляції, не переривати курс заради збереження досягнутого результату. Повноцінний курс епіляції може зайняти 6-12 місяців, але ж результат того вартий!

Як довго зберігається ефект від лазерної епіляції?
Після проходження курсу лазерної епіляції ефект зберігається на 3-10 років залежно від індивідуальних особливостей шкіри клієнта. Тоді можна повторно пройти курс лазерної епіляції.
Напишіть нам:
Отримайте безкоштовну консультацію або запишіться на процедуру:
Ми працюємо щодня: з 9:00 до 20:00
У вихідні дні - за попереднім записом.

Наш телефон:
+38 068 539 50 24
У зв'язку з COVID, прийом клієнтів здійснюється виключно за попереднім записом.
Залиште ваш номер телефону і ми вам зателефонуємо!
Або зателефонуйте нам:
+38 068 539 50 24
Цей сайт використовує файли cookie.
Ок, не запитувати знову
Close
Наші адреси:
Viva Clinic
Поліклініка

+38 (068) 440 83 63
м. Славута, вулиця Соборності 27а
Vivaclinic.sl@gmail.com
Viva Clinic
Денний Cтаціонар
Сімейна Медицина
+38 (096) 979 79 49
м. Славута, вулиця Данила Галицького 3
Vivaclinic.sl@gmail.com
Viva Clinic
Естетична Медицина
та Косметологія
+38 (068) 539 50 24
м. Славута, вулиця Кузовкова 16б/3
Vivaclinic.sl@gmail.com
Діагност-Лаб
Лабораторія

+38 (098) 427 5467
м. Славута, вулиця Соборності 32, 4й поверх
Vivaclinic.sl@gmail.com