Надіслати запит
Заповніть форму, і наші адміністратори зв'яжуться з Вами для уточнення деталей.
Надсилаючи інформацію ви надаєте згоду на обробку Ваших персональних даних.

Травматологія, Ортопедія

Viva Clinic - Медичний Центр у Славуті, Хмельницька область
Травматологія, Ортопедія
Viva Clinic працює у всіх напрямках сучасної ортопедії та травматології. Залежно від завдань, які виконуються ортопедом і специфіки роботи виділяють наступні напрямки ортопедії:

Амбулаторія. Цей метод консервативного лікування різних захворювань опорно-рухового апарату в умовах ортопедичного або травматологічного відділення, денного стаціонару або вдома. Також в рамках амбулаторної ортопедії проводяться профілактичні та диспансерні огляди громадян.

Хірургія. Хірургічна ортопедія має на увазі лікування патологій розвитку і захворювань кістково-м'язової системи оперативним шляхом. Виконуються екстрені та невідкладні операції при гострих травмах і великих пошкодженнях тканин, а також планові хірургічні втручання при захворюваннях опорно-рухового апарату будь-якого ступеня тяжкості.

Травматологія. Цей напрямок включає в себе крім роботи з побутовими травмами (переломами кісток, надривами зв'язок) і спортивну ортопедію, яка займається лікуванням специфічних станів. Також травматологічна ортопедія дозволяє проводити корекцію мягкотканних і застарілих дефектів.

Ендопротезування. Даний напрямок має на увазі під собою заміну потерпілого суглоба або кістки протезом. Найчастіше ендопротезування піддаються тазостегнові і колінні суглоби, ліктьові суглоби.

Дитяча та підліткова ортопедія. Особливість такої ортопедії полягає в вікових характеристиках опорно-рухового апарату дітей і підлітків: підвищений тонус м'язів і недосконалість зв'язкового апарату у немовлят, активне зростання кістково-м'язової системи у підлітків і недолік сили м'язів утримувати хребет прямо, що веде до порушень постави.

Основні послуги:

1. Консультація лікаря травматолога - огляд та призначення лікування.
2. Виконання відновних операцій на кістках та суглобах.
3. Діагностика та корегування постави.
4. Оперативне лікування травматичних пошкоджень опорно-рухового апарату.

Для пацієнтів, що обслуговуються у сімейних лікарів Viva Clinic, дослідження які гарантовані державою в рамках сімейної медицини надаються безкоштовно!

Телефони для консультації та запису на прийом:
☎️ +38 (096) 979 79 49
☎️ +38 (068) 440 83 63

Травматологія та Ортопедія
В яких випадках звертатися до травматолога чи ортопеда?
До симптомів, при яких звернення до травматолога повинно бути негайним, відносять:
- травми тіла (при отриманні травм звернення до травматолога має носити невідкладний характер);
- гострі і ниючі болі в м'язах і суглобах;
- слабкість в м'язах;
- переломи і забої.

До ортопеда необхідно звернутися за наявності таких симптомів:
- порушення постави,
- різна довжина кінцівок (особливо, нижніх),
- травми з підозрами на перелом або тріщину кістки,
- біль у суглобах,
- припухлість, почервоніння або підвищену температуру в області суглоба,
- обмежена рухливість кінцівок або хребта,
- болю в хребті (особливо в попереку і шийному відділі),
- хрускіт у хребті або суглобі при русі,
- болю в м'язах кінцівок,
- відчуття гіпертонусу м'язів,
- болю в кістках,
- «ломота» в суглобах при зміні погоди,
- деформація суглоба або кінцівки,
- контрактури.


Травматологія у Хмельницькому чи Славуті – те, що обов'язково потрібно Вам, якщо Ви зіткнулися з такими симптомами проблем зі здоров'ям, як:
біль у суглобах кінцівок;
ломота в м'язах, яка не є наслідком підвищеної температури;
скутість рухів;
оніміння в кінцівках, не пов'язане з анемією;
болях у шиї;
візуальної тяжкості ходи;
деформація постави.
Відвідавши наш медичний центр Ви забудете про свій дискомфорт, позбавитеся болю і отримуватимете справжнє задоволення від життя.

Щоб записатися до лікаря, телефонуйте або залишайте заявку на зворотний дзвінок. Адміністратори центру погодять час для візиту та запишуть Вас на прийом. Це комфортно та зручно, адже Вам не доведеться витрачати свій дорогоцінний час на перебування у черзі.

Прийом травматолога / ортопеда і як до нього підготуватися?
Консультація фахівця не вимагає підготовки. Прийом починається з опитування, потім лікар оглядає пацієнта і проводить ряд діагностичних тестів. Встановлює попередній діагноз, а при необхідності призначає додаткові дослідження (рентгеноскопію, узі, КТ чи МРТ). Якщо пацієнт раніше звертався до лікаря і має на руках результати проведених обстежень, їх необхідно мати при собі.
Обстеження у Viva Clinic направлено на ранню діагностику і лікування. Для того щоб записатися на прийом і дізнатися вартість послуг достатньо зателефонувати за номером +38 (096) 979 79 49 або заповнити форму онлайн запису внизу сторінки.

Під час консультації ортопед проводить збір анамнезу, уважно вислуховує скарги пацієнта, його опис неприємних відчуттів, що виникають під час пересування та здійснює комплексний огляд. Він передбачає визначення рефлексів, оцінку постави, виявлення особливостей ходи, визначення ступеня рухливості суглобів. Також на прийомі використовуються такі методи як пальпація та перкусія. При необхідності можуть бути призначені додаткові обстеження як УЗД, рентгенографії, пункції суглобів, артроскопія тощо.

Що лікує травматолог?
У відділенні травматології та ортопедії доступні всі сучасні методи лікування травм, дегенеративно-дистрофічних і запальних захворювань опорно-рухового апарату:
- хребта;
- суглобів;
- м'язів;
- сухожиль.
У лікарні проводяться відкриті і артроскопічні операції, застосовуються мікрохірургічні техніки, широко використовуються методи консервативного немедикаментозного лікування. Для кожного пацієнта розробляється найбільш ефективний і безпечний лікувальний план.
Що лікує ортопед?
Ортопед - це фахівець, який займається лікуванням захворювань і патологій, а також травм опорно-рухового апарату. До компетенції ортопеда входить робота з м'язами, зв'язками і сухожиллями, кістками і суглобами.
Порушення опорно-рухової системи можуть мати різні причини:
- вроджені патології розвитку,
- травми (побутові або спортивні),
- ускладнення після перенесених інфекційних захворювань,
- наслідки порушення обмінних процесів,
- наслідки після оперативного втручання.
Завдання лікаря ортопеда - правильно діагностувати стан і призначити найбільш підходяще в даному випадку лікування, яке завжди полягає в поєднанні медикаментозної терапії та методів ЛФК та фізіотерапії. У деяких випадках може знадобитися хірургічна корекція патології.

Ортопед – це медик, який спеціалізується на діагностиці та підборі лікування для пацієнтів, які зіштовхнулися із проблемами здоров'я опорно-рухового апарату. Люди записуються на консультацію до лікаря з такими медичними питаннями, як переломи, захворювання хребта, грижі, розрив зв'язок, травми кісток, набуті захворювання сухожилля тощо. У нашому медичному центрі працюють досвідчені лікарі, які прагнуть зробити все можливе, щоб покращити Вашу якість життя. У центрі VivaClinic надаються послуги за такими напрямками ортопедії:
амбулаторія У рамках цього напряму лікування здійснюється в умовах денного стаціонару, травматологічного та ортопедичного відділення або будинку;
травматологія. Даний напрямок включає допомогу такого фахівця, як ортопед травматолог, в усуненні наслідків отримання побутових травм, а також спортивну ортопедію;
хірургія. Тут йдеться про лікування різних патологій розвитку та захворювань кістково-м'язової системи за допомогою операцій. Оперативні втручання можуть мати плановий та позаплановий характер. Ортопед у Хмельницькому та Славуті призначає планові хірургічні втручання при захворюваннях опорно-рухового апарату та позапланові - у разі великих пошкоджень тканин та гострих травм;
ендопротезування;
дитяча та підліткова ортопедія (особливості даного напрямку полягають у тому, що лікарі враховують вікові характеристики пацієнта, наприклад, недосконалість зв'язного апарату у немовлят або активне зростання кістково-м'язової системи у підлітків при діагностуванні та лікуванні захворювань).
Своєчасне звернення до фахівця дуже важливе, адже:
зазвичай рівень дискомфорту та болю тільки зростає, тому, щоб уникнути неприємних відчуттів та знизити ризик розвитку ускладнень, варто вчасно зателефонувати до клініки та записатися до профільного фахівця;
деякі операції необхідно проводити відразу після отримання травми, інакше наслідки будуть вкрай плачевні. Наприклад, при переломі зі зсувом дуже небезпечно затягувати, адже організм може почати процес відновлення, а кістки при цьому не будуть правильно зростатися.

Що таке дитяча та підліткова ортопедія?
Особливу увагу потрібно приділити консультацій ортопеда в дитячому та підлітковому віці. Саме своєчасна діагностика і професійне лікування порушень опорно-рухового апарату у немовлят в більшості випадків гарантують нормальний фізичний (а іноді і психічне) розвиток дитини, і відсутність проблем фізичного і, що випливають з них, психологічного характеру. Також дуже важливо спостереження за м'язово-зв'язковим апаратом в підлітковому віці, коли дитячий організм піддається істотним змінам (не завжди легко стерпним) під дією статевих гормонів.
Напишіть нам
Заповніть контактну форму, і наші адміністратори зв'яжуться з вами!
Контактна Форма:
Натиснувши кнопку, ви надаєте нам згоду на обробку Ваших персональних даних.
Залиште ваш номер телефону і ми вам зателефонуємо!
Або зателефонуйте нам:
+38 (068) 440 83 63
Цей сайт використовує файли cookie.
Ок, не запитувати знову
Close
Наші адреси:
Viva Clinic
Поліклініка

+38 (068) 440 83 63
м. Славута, вулиця Соборності 27а
Vivaclinic.sl@gmail.com
Viva Clinic
Денний Cтаціонар
Сімейна Медицина
+38 (096) 979 79 49
м. Славута, вулиця Данила Галицького 3
Vivaclinic.sl@gmail.com
Viva Clinic
Естетична Медицина
та Косметологія
+38 (068) 539 50 24
м. Славута, вулиця Кузовкова 16б/3
Vivaclinic.sl@gmail.com
Діагност-Лаб
Лабораторія

+38 (098) 427 5467
м. Славута, вулиця Соборності 32, 4й поверх
Vivaclinic.sl@gmail.com