Надіслати запит
Заповніть форму, і наші адміністратори зв'яжуться з Вами для уточнення деталей.
Надсилаючи інформацію ви надаєте згоду на обробку Ваших персональних даних.

Проктологія

Viva Clinic - Медичний Центр у Славуті, Хмельницька область
Проктолог (колопроктології) - лікар, що займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань прямої кишки і товстого кишечника інфекційної, запальної, злоякісної природи, а також рішенням естетичних проблем.

Проктологічні захворювання знижують якість життя, впливають на інтимне життя, в окремих випадках викликають зовнішні зміни періанальної області. Не можна залишати прояви хвороб без уваги проктолога - багато з них представляють загрозу для здоров'я пацієнта і можуть переходити в життєво небезпечні стану, в тому числі, онкологічні!

У медичному центрі Viva Clinic прийом ведуть досвідчені лікарі, хірурги-проктологи. Практикуються авторські методики лікування. Пріоритет віддано малоінвазивним втручанням, завдяки яким вдається уникнути класичних хірургічних операцій і досягати лікування в короткі терміни.

У медичному центрі Viva Clinic пропонується: комплекс лабораторної діагностики, іригоскопія, колоноскопія, в тому числі під наркозом, аноскопія, Ректосігмоскопія, ректороманоскопія, УЗД, біопсія. Створено комфортні умови для консультації і огляду - ви зможете отримати кваліфіковану допомогу в рамках платного прийому в привабливій обстановці.

Для пацієнтів, що обслуговуються у сімейних лікарів Viva Clinic, дослідження які гарантовані державою в рамках сімейної медицини надаються безкоштовно!

Телефони для консультації та запису на прийом:
☎️ +38 (096) 979 79 49
☎️ +38 (068) 440 83 63


Про прийом у лікаря проктолога
Як підготуватися до візиту до проктолога
Перед відвідуванням проктолога необхідно спорожнити кишечник, бажано за добу виключити прийом важкої, газообразующей їжі, алкогольної продукції. За 3 години до обстеження необхідно зробити очисну клізму з 1 літром звичайної води, або скористатися засобом «Мікролакс» (мікроклізми з готовим розчином, дві поспіль за 3 години перед консультацією). Якщо відвідування в першій половині дня, бажано приходити натщесерце. В інший час бажано (але не обов'язково) не їсти - за 4-5 години перед візитом. Як гігієнічної підготовки рекомендовано підмивання з милом.
Це пов'язано з тим, що для оцінки стану проктолог може запропонувати провести діагностику кишечника: аноскопію, ректосігмоскопію, ректороманоскопию.
Як проходить прийом у лікаря проктолога?
Первинний прийом проктолога
На першому прийомі лікар-проктолог уважно вислуховує пацієнта і збирає анамнез. Повідомте фахівця про все, що вас турбує, повністю довірившись доктору.
Після бесіди проводиться огляд пацієнта на кушетці або медичному кріслі. Доктор візуально оцінює аноректальную зону, проводить пальцеве дослідження, намагаючись звести до мінімуму можливий дискомфорт.

Для з'ясування причини хвороби тільки візуального огляду на консультації може не вистачити, і лікар може призначити додаткові дослідження. Оцінивши клінічну картину і, маючи на руках результати досліджень, фахівець вибирає тактику лікування і обговорює її з пацієнтом.
повторний прийом

Повторні консультації проктолога
і огляди також важливі, як і первинний прийом. Необхідно дотримуватися рекомендацій, у встановлені терміни відвідувати Центр проктології і проходити контрольне обстеження.

Підготовка до повторної консультації: необхідно перед відвідуванням проктолога спорожнити кишечник, бажано за добу виключити прийом важкої, газообразующей їжі, алкогольної продукції. Як гігієнічної підготовки рекомендовано підмивання з милом. Це пов'язано з тим, що для оцінки перебігу хвороби, ефективності лікування проктолог може провести візуальну діагностику і пальпацію стінок кишечника.
Коли необхідно звернутися до проктолога?
Слід записатися на прийом до проктолога при появі таких симптомів і скарг:
Поява крові і слизу в калі
хвороблива дефекація
Чергування проносів і запорів
Неприємні відчуття в анальної області: свербіж, печіння, біль
Виділення з прямої кишки (з гноєм, темно-бурими прожилками і ін.)
Поява і / або випадання гемороїдального вузла
Поява болючих тріщин в області ануса
Поява шишок, припухлостей, папілом та інших новоутворень
Відчуття стискання у кишечнику
Попадання чужорідного тіла в область прямої кишки

У профілактичних цілях консультація проктолога кожні 2-3 роки рекомендована пацієнтам старше 40 років. Також слід регулярно проходити огляд тим, у кого ускладнений сімейний анамнез (у найближчих родичів був рак кишечника, є хронічні проктологічні захворювання).

Пройти плановий огляд у проктолога варто вагітним і нещодавно народили жінкам, пацієнтам з надлишковою масою тіла, практикуючим анальний секс і людям, які ведуть малорухливий спосіб життя. Своєчасне звернення до лікаря і проходження обстеження дозволяють виявляти захворювання на ранніх стадіях і вживати термінових заходів щодо усунення загрозливих станів!
Які захворювання лікує проктолог?
Проктологія лікує:
- поліпи товстої кишки
- анальні тріщини
- періанальні кондиломи, ліпоми, папіломи та інші новоутворення
- проктит
- криптит
- випадання прямої кишки
- свищ прямої кишки
- ректоцеле
- геммороідальная хвороба
- пухлини товстої кишки
- глистові інвазії
- нетримання калу
Консультація проктолога проводиться за попереднім записом. За своїм бажанням пацієнт може записатися на платний прийом до лікаря чоловіка або жінки.
Не відкладайте візит до проктолога, чим раніше ви звернетеся до фахівця, тим ефективніше буде лікування, тим швидше відновиться ваше здоров'я і покращиться якість життя!
Напишіть нам
Заповніть контактну форму, і наші адміністратори зв'яжуться з вами!
Контактна Форма:
Натиснувши кнопку, ви надаєте нам згоду на обробку Ваших персональних даних.
Залиште ваш номер телефону і ми вам зателефонуємо!
Або зателефонуйте нам:
+38 (068) 440 83 63
Цей сайт використовує файли cookie.
Ок, не запитувати знову
Close
Наші адреси:
Viva Clinic
Поліклініка

+38 (068) 440 83 63
м. Славута, вулиця Соборності 27а
Vivaclinic.sl@gmail.com
Viva Clinic
Денний Cтаціонар
Сімейна Медицина
+38 (096) 979 79 49
м. Славута, вулиця Данила Галицького 3
Vivaclinic.sl@gmail.com
Viva Clinic
Естетична Медицина
та Косметологія
+38 (068) 539 50 24
м. Славута, вулиця Кузовкова 16б/3
Vivaclinic.sl@gmail.com
Діагност-Лаб
Лабораторія

+38 (098) 427 5467
м. Славута, вулиця Соборності 32, 4й поверх
Vivaclinic.sl@gmail.com