Надіслати запит
Заповніть форму, і наші адміністратори зв'яжуться з Вами для уточнення деталей.
Надсилаючи інформацію ви надаєте згоду на обробку Ваших персональних даних.

Оториноларинголог (ЛОР)

Viva Clinic - Медичний Центр у Славуті, Хмельницька область
Оториноларинголог (ЛОР)
Оториноларинголог (отоларинголог, ЛОР) - лікар, що займається лікуванням захворювань вуха, носа і горла (гортані, трахеї, глотки). Щоб не допустити ускладнень і переходу захворювання в хронічну форму, важлива своєчасна діагностика.

Дитячий ЛОР - найпопулярніший дитячий вузький фахівець. Отоларинголог, дитячий ЛОР, лікар "вухо-горло-ніс" - цього фахівця називають по-різному. За статистикою, на дитячого ЛОР-лікаря припадає не менше половини звернень в педіатричні клініки.

Viva Clinic надає найповніший спектр послуг для точної діагностики та ефективного лікування захворювань ЛОР-органів цілодобово для дорослих та дітей.

На прийомі у лікаря-оториноларинголога ви зможете проконсультуватися по таких захворювань, як: отит, синусит, тонзиліт, поліпи та інші новоутворення на слизовій оболонці.

Інноваційне ендоскопічне обладнання, що дозволяє провести детальний огляд ЛОР-органів, а також ультразвукове, рентгенівське, лабораторні дослідження, комп'ютерна томографія дають можливість встановити точну причину захворювання. Фахівці Viva Clinic швидко знімуть неприємні симптоми і підберуть комплексну терапію для пацієнтів з ЛОР-захворюваннями, в тому числі в хронічній формі.

Для пацієнтів, що обслуговуються у сімейних лікарів Viva Clinic, дослідження які гарантовані державою в рамках сімейної медицини надаються безкоштовно!

Телефони для консультації та запису на прийом:
☎️ +38 (096) 979 79 49
☎️ +38 (068) 440 83 63

Про прийом у лікаря-оториноларинголога
Коли необхідна термінова консультація оториноларинголога?
Носова кровотеча
Біль у вусі, будь-які виділення з вуха (кров, гній, прозора рідина)
Різке зниження / втрата слуху
Нежить, тривалістю більше двох тижнів, без ефекту від лікування
Різкий біль в горлі з утрудненням відкриття рота
Підозра на присутність чужорідного тіла в глотці / гортані / вусі / носі
Осиплість голосу без видимої причини
При розвитку симптомів гострого респіраторного захворювання досить звернутися до лікаря терапевта.
Якими захворюваннями займається оториноларинголог?
Аденоїди або аденоїдні розростання або аденоїдні вегетації - найпоширеніша ЛОР-патологія у дітей в усьому світі. Для захворювання характерне утруднення носового дихання, хронічні нежиті і кашель (виникає через подразнення слизової оболонки гортані стікає з носоглотки слизом). Діти хропуть ночами, що заважає повноцінному сну і відпочинку. В результаті знижується успішність у школі, з'являються хронічна втома і капризи.

Аденоидит є запалення аденоїдних розростань. Виявляється великими густими виділеннями і вираженою закладеністю носа. Як правило, виникає на тлі ГРВІ.

Гайморит. Являє собою запалення гайморових, тобто верхньощелепних пазух. Може бути одно- і двостороннім, катаральним і гнійним. Як правило, починається з нежиті, поступово наростають симптоми розпирання в області очних ямок і надбрівних дуг, особливо при нахилі голови. Характерно підвищення температури тіла і значне погіршення самопочуття.

Риніт, тобто нежить, - це запалення слизової оболонки порожнини носа. Існує безліч різновидів цього захворювання: вірусний, бактеріальний, алергічний, вазомоторний, медикаментозний і т. Д. Найчастіше є не самостійним захворюванням, а симптомом, наприклад ГРВІ.

Отит є запалення зовнішнього чи середнього вуха, що виявляється стріляє болем, підвищенням температури тіла і погіршенням загального самопочуття.

Євстахіїт є гострий або хронічний запальний процес в евстахиевой або слуховий трубі. Захворювання супроводжується тимчасовим зниженням слуху.

Ларингіт є запалення гортані, що виникає найчастіше на тлі вірусних інфекцій. Захворювання небезпечне грізним ускладненням - стенозом, тобто звуженням гортані аж до задухи.

Туговухість є зниження слуху, яке тягне за собою порушення мови і сприйняття звуків навколо. Виділяють кілька ступенів захворювання - від легкого зниження аж до повної глухоти.

Ангіна являє собою гостре запалення піднебінних мигдалин. Може бути катаральної, фолікулярної і лакунарній. Протікає з вираженим погіршенням самопочуття, різким підвищенням температури тіла і інтенсивним болем в горлі.
Як підготуватися до прийому?
Підготувати список препаратів, які використовувалися для лікування
Перед прийомом НЕ прочищати ніс (навіть при нежиті) або закопувати судинозвужувальні краплі - ці дії можуть змінити справжню картину хвороби
Не вживати їжу, якщо має бути огляд горла або маніпуляції на мигдалинах - це може привести до підвищення блювотного рефлексу
Попередити доктора про алергічні реакції - під час огляду лікар може застосувати знеболюючі засоби, розчин адреналіну
Діагностика
В даний час у ЛОР-лікаря є безліч способів проведення якісного та точного прийому, завдяки наявності наступних досліджень:
Комп'ютерна томографія (КТ) - рентгенологічне дослідження, що дозволяє отримати пошарове зображення органів
Магнітно-резонансне дослідження - може проводитися з контрастом і без нього, забезпечує візуалізацію органів і тканин
УЗД - простий, безпечний і інформативний метод дослідження
Ендоскопія забезпечує найточніші дослідження, які виконуються за допомогою ендоскопа - невеликий трубочки, що вводиться через природні отвори або невеликі проколи. Дозволяє розглянути органи носоглотки зсередини і при необхідності захопити шматочок тканини для гістологічного дослідження
Аудіометрія для оцінки якості слуху
Чим займається дитячий отоларинголог?
Він відповідає за лікування проблем, які пов'язані з вухом, горлом і носом у дітей. Якщо у дитини часто закладений ніс, періодично бувають отити, болять вуха, знижений слух, малюк дихає ротом, хропе ночами, хворіє на ГРВІ більше 8-10 разів на рік, бувають ангіни, то його треба показати хорошому дитячому ЛОРу. Особливо потрібно звернути увагу на те, чи бувають у дитини зупинки дихання уві сні (апное), це ознака збільшених аденоїдів і досить небезпечний симптом - потрібно записатися до фахівця обов'язково.
Напишіть нам
Заповніть контактну форму, і наші адміністратори зв'яжуться з вами!
Контактна Форма:
Натиснувши кнопку, ви надаєте нам згоду на обробку Ваших персональних даних.
Залиште ваш номер телефону і ми вам зателефонуємо!
Або зателефонуйте нам:
+38 (068) 440 83 63
Цей сайт використовує файли cookie.
Ок, не запитувати знову
Close
Наші адреси:
Viva Clinic
Поліклініка

+38 (068) 440 83 63
м. Славута, вулиця Соборності 27а
Vivaclinic.sl@gmail.com
Viva Clinic
Денний Cтаціонар
Сімейна Медицина
+38 (096) 979 79 49
м. Славута, вулиця Данила Галицького 3
Vivaclinic.sl@gmail.com
Viva Clinic
Естетична Медицина
та Косметологія
+38 (068) 539 50 24
м. Славута, вулиця Кузовкова 16б/3
Vivaclinic.sl@gmail.com
Діагност-Лаб
Лабораторія

+38 (098) 427 5467
м. Славута, вулиця Соборності 32, 4й поверх
Vivaclinic.sl@gmail.com