Надіслати запит
Заповніть форму, і наші адміністратори зв'яжуться з Вами для уточнення деталей.
Надсилаючи інформацію ви надаєте згоду на обробку Ваших персональних даних.

Гастроентеролог, ендоскопія та колоноскопія

Viva Clinic - Медичний Центр у Славуті, Хмельницька область
Гастроентеролог, ендоскопія та колоноскопія
Гастроентерологи Viva Clinic, лікарі з великим досвідом роботи, впроваджують в свою практику передові методики і технології з доведеною ефективністю.

Лікар-гастроентеролог займається діагностикою та лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту (ШКТ), жовчного міхура, печінки, підшлункової залози. Хвороби можуть протікати в хронічній або гострій формі, викликати гострий біль і вимагати хірургічного втручання.

Для пацієнтів, що обслуговуються у сімейних лікарів Viva Clinic, дослідження які гарантовані державою в рамках сімейної медицини надаються безкоштовно!

Телефони для консультації та запису на прийом:
☎️ +38 (096) 979 79 49
☎️ +38 (068) 440 83 63


Про прийом у лікаря гастроентеролога
Діагностика захворювань шлунково-кишкового тракту
Чудове оснащення клініки дозволяє проводити високоінформативними діагностику захворювань шлунково-кишкового тракту. Пацієнтам доступні всі види УЗД досліджень, включаючи дослідження печінки з визначенням діаметра жовчних проток і діаметра судин, езофагоскопія (огляд стравоходу ендоскопом), гастроскопія (огляд стравоходу і шлунка ендоскопом).

Пацієнти при бажанні можуть пройти обстеження під наркозом - це стосується гастроскопії і колоноскопії. Гастроентерологи рекомендують його при підвищеному блювотному рефлексі, а також якщо пацієнт не може зважитися на обстеження. У Віва Клінік діагностика шлунково-кишкових захворювань також проводиться методом капсульної відеоскопії ШКТ. Метод безпечний і безболісний: пацієнт ковтає капсулу з вбудованою камерою, яка проходить через весь шлунково-кишковий тракт, здійснюючи запис всіх зон, включаючи «сліпі» (області тонкого кишечника і ін.). Гастроентеролог має можливість в деталях розглянути знімки.
Як проходить прийом у лікаря гастроентеролога?
Первинний прийом гастроентеролога
На первинному прийомі лікар збирає скарги і анамнез, запитує про режим дня і харчування, спосіб життя, характер і умови роботи. Добре, якщо пацієнт веде щоденник харчування - це безцінна інформація для лікаря, на основі якої можна виявити фактори, що негативно впливають на стан шлунково-кишкового тракту, в тому числі харчову алергію.
Після бесіди лікар-гастроентеролог проводить огляд шкірних покривів, пальпацію черевної області, оглядає мову і порожнину рота. Отримавши уявлення про стан пацієнта, доктор обговорює план необхідного обстеження. Методи діагностики, які застосовуються в Viva Clinic, дають можливість виявляти хворобу на ранній стадії і своєчасно надати необхідну допомогу, в тому числі призначити хірургічні методи лікування захворювання.

Повторний прийом гастроентеролога
Пройти платно повторну консультацію гастроентеролога необхідно після обстеження. Лікар оцінить отримані діагностичні дані, уточнить діагноз, дасть рекомендації, обговорить тактику лікування. Гастроентеролог розповість, чим небезпечне захворювання, з якою періодичністю потрібно здавати аналізи для оцінки динаміки захворювання. В рамках платної консультації гастроентеролог призначить дієту, дасть рекомендації по корекції способу життя.

Також записатися на консультацію до гастроентеролога і пройти повторну діагностику необхідно після баріатричних операції (хірургічне лікування ожиріння). По завершенню лікування і одужання необхідно проходити щорічні профілактичні огляди. Консультація проходить комфортно для пацієнтів, записавшись до платного лікаря, ви отримаєте вичерпні відповіді питання.
Коли необхідно звернутися до гастроентеролога?
Записатися на прийом і консультацію до лікаря гастроентеролога необхідно найближчим часом, якщо виникають хворобливі відчуття в області шлунка, підребер'я, періодично з'являються гіркота в роті, печія, нудота, гикавка, регулярно спостерігається метеоризм і здуття живота, є проблеми зі стільцем (діарея, запор, поява слизу, крові в калі).

Отримати індивідуальні рекомендації гастроентеролога варто пацієнтам з надлишковою масою тіла, при шкірних висипаннях неінфекційного характеру, а також при неприємному запаху з рота, втрати апетиту, труднощі з прийомом їжі.
Які захворювання лікує гастроентеролог?
- виразкова хвороба
- гастрит, дуоденіт, гастродуоденіт
- дисфагія
- дивертикул стравоходу
- грижа стравохідного отвору
- рефлюкс-езофагіт
- поліпи і новоутворення шлунка
- холецистит
- панкреатит
- коліт
- синдром роздратованого кишечника
- жировий гепатоз
- цироз, гепатит
- жовчнокам'яна хвороба
- дисбактеріоз
- дискінезія жовчних шляхів та інші захворювання

Захворювання шлунково-кишкового тракту піддаються терапевтичному лікуванню, якщо пацієнт своєчасно звертається до лікаря і дотримується рекомендацій. Не відкладайте візит до лікаря, не мучтеся від болю в животі - гастроентерологи Віва Клінік готові вам допомогти, орієнтуючись на останні досягнення медицини, застосовуючи новітні методики з доведеною ефективністю.
Напишіть нам
Заповніть контактну форму, і наші адміністратори зв'яжуться з вами!
Контактна Форма:
Натиснувши кнопку, ви надаєте нам згоду на обробку Ваших персональних даних.
Залиште ваш номер телефону і ми вам зателефонуємо!
Або зателефонуйте нам:
+38 (068) 440 83 63
Цей сайт використовує файли cookie.
Ок, не запитувати знову
Close
Наші адреси:
Viva Clinic
Поліклініка

+38 (068) 440 83 63
м. Славута, вулиця Соборності 27а
Vivaclinic.sl@gmail.com
Viva Clinic
Денний Cтаціонар
Сімейна Медицина
+38 (096) 979 79 49
м. Славута, вулиця Данила Галицького 3
Vivaclinic.sl@gmail.com
Viva Clinic
Естетична Медицина
та Косметологія
+38 (068) 539 50 24
м. Славута, вулиця Кузовкова 16б/3
Vivaclinic.sl@gmail.com
Діагност-Лаб
Лабораторія

+38 (098) 427 5467
м. Славута, вулиця Соборності 32, 4й поверх
Vivaclinic.sl@gmail.com