Надіслати запит
Заповніть форму, і наші адміністратори зв'яжуться з Вами для уточнення деталей.
Надсилаючи інформацію ви надаєте згоду на обробку Ваших персональних даних.
Сімейна медицина, Сімейні лікарі, Славута та Шепетівський район

Як обрати сімейного лікаря?

Крок 1
Оберіть за вашими особистими критеріями заклад чи лікаря. Ви можете скористатися порадами знайомих. Або відвідати найближчі заклади та дізнатися про лікарів там. 

Крок 2
Перевірте, чи можна підписати декларацію у вибраному закладі. Також медичні заклади, підключені до системи, можна розпізнати за наліпкою «Тут можна обрати свого лікаря».
Примітка: Ви можете отримувати у Viva Clinic кваліфіковані послуги сімейних лікарів, оплата яких повністю гарантована державою, оскільки ми маємо підписану угоду з НСЗУ. Держава оплачує роботу сімейного лікаря та покриває витрати на інші гарантовані послуги.

Крок 3
Візьміть із собою паспорт, ідентифікаційний код і мобільний телефон. Якщо потрібно підписати декларацію для дитини до 14 років — візьміть також свідоцтво про народження дитини та відвідайте обрану лікарню. 

Крок 4
Зверніться у реєстратуру медзакладу та повідомте, що хочете підписати декларацію.
Зверніться до наших адміністраторів Viva Clinic - вони вирішать всі формальності, не забираючи вашого часу та зусиль. І, головне, безкоштовно для вас.


Крок 5
Уповноважений працівник медзакладу (працівник реєстратури, медсестра або лікар) введе ваші дані в електронну систему. На мобільний надійде СМС з кодом. Повідомте цей код працівнику закладу.

Крок 6
З електронної системи роздруковується декларація з вашими даними. Уважно перевірте, чи всі ваші дані правильні. Якщо потрібно — працівник закладу внесе зміни в системі та роздрукує декларацію ще раз. Підпишіть два екземпляри роздрукованої декларації. Один ви забираєте з собою, інший залишається у закладі.

Крок 7
Працівник закладу підтверджує вашу декларацію своїм електронним підписом і відправляє в електронну систему.

Вітаємо!
Тепер ви є в електронній системі охорони здоров’я, а значить Національна служба здоров’я гарантовано направить гроші у ваш заклад і вашому лікарю, а ви будете отримувати гарантовані медичні послуги безкоштовно! 

ЗАПРОШУЄМО ВАС ПІДПИСАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ З СІМЕЙНИМИ ЛІКАРЯМИ VIVA CLINIC!

Телефонуйте
☎️ +38 (096) 979 79 49
☎️ +38 (068) 440 83 63
☎️ +38 (063) 145 16 40
☎️ +38 (097) 703 86 20

Джерело: сайт eHealth