Надіслати запит
Заповніть форму, і наші адміністратори зв'яжуться з Вами для уточнення деталей.
Надсилаючи інформацію ви надаєте згоду на обробку Ваших персональних даних.

Сімейні лікарі Viva

Оберіть свого надійного лікаря та підпишіть декларацію!
місто Славута, Хмельницька область
Сімейні лікарі
Досі користуєтесь послугами державних лікарень?

Хочете отримувати кращу медичну допомогу у VivaClinic абсолютно БЕЗКОШТОВНО?

Ви можете отримувати у нас кваліфіковані послуги сімейних лікарів, оплата яких повністю гарантована державою, оскільки ми маємо підписану угоду з НСЗУ. Держава оплачує роботу сімейного лікаря та покриває витрати на інші гарантовані послуги, такі як: клінічний розгорнутий аналіз крові, аналіз крові на цукор, електрокардіограма, виписка безкоштовних рецептів за програмою Доступні Ліки, аналіз на ВІЛ тощо.

Держава гарантує оплату цих послуг незалежно від того, де саме ви їх отримуєте, у державній лікарні чи у приватній клініці.


Для підписання декларації з лікарем Viva Clinic необхідно в робочий час підійти до нас на рецепцію (Хмельницька область, м. Славута, вул. Д.Галицького 3, або вул. Соборності 27а) з паспортом, ідентифікаційним кодом, і попередньою декларацією (за наявності). А наші адміністратори швидко та, головне, безкоштовно для Вас зроблять всю паперову роботу.

Для консультації телефонуйте нам:
☎️ +38 (096) 979 79 49
Гарантовані послуги:
Медична допомога при COVID-19
а саме надання медичної допомоги пацієнтам хворим, та з підозрою на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 на рівні первинної медичної допомоги.
Виписка рецептів по програмі "Доступні ліки"
у квітні 2017 року Уряд розпочав програму "Доступні ліки". Пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою чи діабетом ІІ типу можуть отримати ліки безоплатно або з незначною доплатою.
Безоплатна лабораторна діагностика
- розгорнутий клінічний аналіз крові (з лейкоцитарною формулою);
- аналіз сечі загальний;
- глюкоза в цільній крові;
- холестерин загальний;
- швидкі тести на вагітність, тропонін, ВІЛ, вірусні гепатити.
Інструментальні дослідження
- електрокардіографія,
- вимірювання артеріального тиску,
- вимірювання очного тиску,
- визначення сатурації,
- проведення фіброгастроскопії пацієнтам після 50+ років,
- проведення фіброколоноскопії пацієнтам після 40+ років.
Призначення лікарських засобів
а також медичних виробів, технічних засобів медичної реабілітації з оформленням відповідних документів згідно з вимогами законодавства.
Проведення вакцинації
серед дорослого та дитячого населення, згідно з календарем профілактичних щеплень, підготовка та відправлення повідомлень про інфекційне захворювання, харчове, гостре професійне отруєння, незвичайну реакцію на щеплення та медичні препарати, а також проведення епідеміологічних досліджень при поодиноких випадках інфекційних хвороб.
Надання невідкладної медичної допомоги
пацієнтам з розладами фізичного чи психічного здоров'я, які сталися під час прийому у лікаря.
Виписка лікарняних листів та довідок
відкриття листків непрацездатності може здійснюватися лікарем, що надає первинну медичну допомогу на підставі звернення та опитування хворого за допомогою засобів телефонного зв'язку або інтернет-телефонії з обов'язковим відповідним записом у медичній карті амбулаторного хворого.
Профілактика соціально-небезпечних хвороб
таких як туберкульоз, гепатити, інфекції, що передаються статевим шляхом, тощо), а також обстеження контактних щодо туберкульозу осіб та вчасне скерування в разі потреби для надання вторинної (спеціалізованої) та / або третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги. Взаємодія з лікарем-фтизіатром та/або лікарем-фтизіатром дитячим щодо діагностики та лікування пацієнтів із туберкульозом.


Як обрати сімейного лікаря?
1
Визначіться з лікарем
Якщо ви знаєте лікаря, який вже лікував Вас, і Ви задоволені лікуванням та його консультаціями, дізнайтеся, чи він може бути сімейним лікарем. Або оберіть сімейного лікаря Viva Clinic зі спеціалізацією та досвідом, які максимально відповідають Вашій історії хвороб.
2
Підпишіть декларацію
Для підписання декларації з лікарем Viva Clinic необхідно в будній день підійти до нас на рецепцію (м. Славута вул. Д.Галицького 3, або вул. Соборності 27а) з паспортом, ідентифікаційним кодом. А наші адміністратори швидко зроблять всю паперову роботу безкоштовно для Вас!
3
Звертайтеся до лікаря
Ви зможете звертатись до вашого лікаря з будь-якими питаннями, пов'язаними зі здоров'ям. Наші лікарі завжди на зв'язку по телефону, а також мессенджерах (Viber). За необхідності, лікар огляне вас, призначить лікування, випише ліки, направить до спеціалізованих лікарів вторинної ланки.
Реєстрацію завершено
Цей лікар набрав допустиму кількість пацієнтів в рамках угоди з НСЗУ. Будь ласка, оберіть іншого лікаря.
Лікар терапевт, лікар гастроентеролог
Яна Андрійцьо
Якщо у вас є проблеми кишково-шлункового тракту, ви маєте унікальну можливість заключити договір з лікарем, який глибоко розуміється на захворюваннях системи травлення.

Яна Андрійцьо - лікар-гастроентеролог, терапевт. Відмінно володіє знаннями про внутрішні хвороби і постійно удосконалює практику лікування пацієнтів. Має значний досвід роботи в умовах стаціонару та ведення хворих в амбулаторних умовах. Досвідчена у веденні складних випадків і важких хворих. Працює в інфекційному шпиталі, де надає допомогу хворим з ускладненим перебігом коронавірусної хвороби.

Освіта: Вінницький національний медичний університет ім. Пирогова, факультет Лікувальна справа. Сертифікований спеціаліст гастроентеролог Львівського національного медичного університету ім.Д.Галицького.

Запрошуємо підписати декларацію!
☎️ +38 (096) 979 79 49
☎️ +38 (068) 440 83 63

м. Славута
вул. Д.Галицького,3;
вул. Соборності 27а

Звертайтесь з паспортом та ідентифікаційним кодом на рецепцію наших відділень і адміністратори зроблять всю паперову роботу.

Наші сімейні лікарі мають вузькі спеціалізації з гастроентерології, кардіології, ендокринології, пульмонології, ендоскопії, гематології, ревматології та інші, що надає можливість людям з окремими потребами підписати декларацію саме з тим лікарем, який глибоко розуміється на особливих нюансах в нагляді та ведені конкретних хронічних хвороб пацієнтів.
Відгуки:
Знайти сімейного лікаря, якому можна довіряти і професіоналізм якого не викликає сумнівів не так просто. Звичайно, медичні центри та державні клініки надають послуги такого фахівця, проте не завжди вдається порозумітися з усіма людьми та довірити їм усі питання, пов'язані зі здоров'ям. Сімейний лікар повинен бути тією людиною, з якою можна обговорити все і яка зможе допомогти у будь-якій ситуації. Це фахівець, який володіє глибокими знаннями та навичками у різних напрямках медицини. По суті, це універсальний спеціаліст, який зможе попередньо поставити діагноз і скоординувати за подальшими діями (які аналізи потрібно здати, які обстеження пройти і до якого профільного фахівця записатися на прийом).

Клініка сімейної медицини VivaClinic – місце, де Ви можете отримувати кваліфіковану допомогу сімейного лікаря з умовою того, що оплата його послуг здійснюватиметься за рахунок держави. У нас є договір з НСЗУ, тому держава бере на себе не лише оплату роботи спеціаліста широкого профілю, а й покриває витрати на інші гарантовані послуги, до яких належать: клінічний аналіз крові, електрокардіограма тощо. Тут працюють висококваліфіковані фахівці, які зможуть знайти підхід до кожного та які щиро прагнуть допомогти всім, хто до них звернувся.

Щоб укласти договором з нашим спеціалістом, необхідно під'їхати до центру з паспортом, ідентифікаційним кодом та попередньою декларацією (якщо така є на руках). Менеджери медичного центру із задоволенням проконсультують з усіх питань та візьмуть на себе всю паперову тяганину.

Обов'язки сімейного лікаря

Крім вищезгаданих послуг, сімейний лікар також здійснює:
видачу довідок, лікарняних листів;
вимірює тиск, вагу, зростання, коло талії;
веде вагітність, яка протікає без ускладнень;
діагностику та лікування грипу та інших захворювань схожої симптоматики;
видачу напрямків проходження додаткових обстежень тощо.
Важливо розуміти, що сімейний лікар не вирішує все самостійно і не може самостійно провести обстеження та призначити лікування, він лише є провідником людини у медичній сфері.



Коли треба звернутися до сімейного лікаря?
Сімейний лікар у Хмельницьку, Славуті чи іншому місті потрібен тоді, коли Ви стикаєтеся з нижчепереліченими проблемами:
поганий сон;
біль у серці;
біль у вухах;
загальна слабкість та втома;
озноб, гарячка;
почервоніння шкіри, свербіння, виразки і т.д.
Щоб отримати компетентну консультацію Вам не треба їхати до такої установи, як клініка сімейної медицини у Хмельницькому – всі послуги доступні у Славуті.

Про сімейну медицину:
Напишіть нам
Хочете підписати декларацію з нами? Заповніть контактну форму, і наші адміністратори зв'яжуться з вами! Вони вирішать усі формальності, не забираючи вашого часу та зусиль. І, головне, безкоштовно для вас!
Контактна Форма:
Натиснувши кнопку, ви надаєте нам згоду на обробку Ваших персональних даних.
Залиште ваш номер телефону і ми вам зателефонуємо!
Або зателефонуйте нам:
+38 096 979 79 49
Цей сайт використовує файли cookie.
Ок, не запитувати знову
Close
Надіслати запит
Заповніть форму, і наші адміністратори зв'яжуться з Вами для підписання декларації.
Надсилаючи інформацію ви надаєте згоду на обробку Ваших персональних даних.
Наші адреси:
Viva Clinic
Поліклініка

+38 (068) 440 83 63
м. Славута, вулиця Соборності 27а
Vivaclinic.sl@gmail.com
Viva Clinic
Денний Cтаціонар
Сімейна Медицина
+38 (096) 979 79 49
м. Славута, вулиця Данила Галицького 3
Vivaclinic.sl@gmail.com
Viva Clinic
Естетична Медицина
та Косметологія
+38 (068) 539 50 24
м. Славута, вулиця Кузовкова 16б/3
Vivaclinic.sl@gmail.com
Діагност-Лаб
Лабораторія

+38 (098) 427 5467
м. Славута, вулиця Соборності 32, 4й поверх
Vivaclinic.sl@gmail.com